Telekom ve Superonline altyapı ile 1000 Mbps destekleyen ISS'ler hangileri?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fiyat performans 1000 Mbps'e kadar destekleyen ISS arıyorum altyapı olarak Superonline ve Telekom var. Fiyat performansı göz önüne alarak öneri verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat performans 1000 Mbps'e kadar destekleyen ISS arıyorum altyapı olarak Superonline ve Telekom var. Fiyat performansı göz önüne alarak öneri verirseniz sevinirim.

Bildiğim kadarıyla yanlışım yoksa Superonline'den sadece onlardan alabiliyorsun Türk Telekom'dan diğer ISS'den veriyorlar mı bilmiyorum.

Türk Telekom sadece TürkNet ile veriyor diye biliyorum.

Ben Sakarya da oturuyorum, burada TürkNet 100Mbps kullanıp 800-900 Mbps alan arkadaşlarım var. Bu şekilde İstanbul'da da tanıdıklarım var. Çünkü TürkNet Tek paket olduğundan sınırlama koymuyor, hat kalitesine göre ne çekebilirse veriyor.

Türk Telekom sadece TurkNet ile veriyor diye biliyorum.

Ben Sakarya da oturuyorum, burada TurkNet 100Mbps kullanıp 800-900 Mbps alan arkadaşlarım var. Bu şekilde İstanbul'da da tanıdıklarım var. Çünkü TurkNet tek paket olduğundan sınırlama koymuyor, hat kalitesine göre ne çekebilirse veriyor.

Nasıl yani hocam TurkNet sabit 100 Mbps vermiyor mu TT altyapısına?

Türk Telekom sadece TürkNet ile veriyor diye biliyorum.

Ben Sakarya da oturuyorum, burada TürkNet 100Mbps kullanıp 800-900 Mbps alan arkadaşlarım var. Bu şekilde İstanbul'da da tanıdıklarım var. Çünkü TürkNet Tek paket olduğundan sınırlama koymuyor, hat kalitesine göre ne çekebilirse veriyor.
Öyle bir olay yok. Speedtest'te test yaparken başlarda 800-900'lere kadar çıksa da 140 ile 100 arasında değerlere kadar düşüyor sınırlanıyor yani. Sizin arkadaşlar da sınırlama olmuyorsa bilmiyorum ama normalde sınırlanıyor.

Öyle bir olay yok. Speedtest'te test yaparken başlarda 800-900'lere kadar çıksa da 140 ile 100 arasında değerlere kadar düşüyor sınırlanıyor yani. Sizin arkadaşlar da sınırlama olmuyorsa bilmiyorum ama normalde sınırlanıyor.
Zaten benim TT de senin dediğin gibi oluyor ama TürkNet te hız tesitinde 800-900 arası deger alıyorlar. Ben de bunu TürkNet te tek paket olmasına bağlıyorum, sınırlama gereği duymuyorlar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı