Televizyonda GeForce NOW görüntü kalitesi çamur gibi

Desmaed

Picopat
Yer
İstanbul
Merhaba, TCL marka televizyonum GeForce NOW yükledim ve uygulamayı başlattım. Ama girdiğim neredeyse tüm oyunların görüntü kalitesi berbat. Acaba sorun televizyonda mı diye merak edip, iPhone ve iPad test ettim ve bu cihazlarımda da uygulamada berbat bir görüntü kalitesi aldım. Kullandığım internet Superonline fiber 100 Mbit. Aşağı yukarı 6-7 ay kullandığımız internet TurkNet'ti ama aynı görüntü bozukluğunu o internet ile de alıyordum. Acaba teknoloji kötü bir seviyede mi diyerek bu zamana kadar geldim ama hala bu çamur görüntü gitmedi. Verdiğim aylık param çöpe gitmesinde diye bu sistemi sömürmek istiyorum ama dayanılmaz oluyor bu görüntü kalitesi. İnternetten izlediğim birkaç ayarlamada fayda etmedi. Ben bu lanet olasıca görüntüyü nasıl daha iyi bir hale getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyon çözünürlüğü yüksek olduğu için daha iyi internet ister Geforce Now. Bende aşağı yukarı benzer bir internet var 1080P monitörle sıkıntı çekmiyorum.

Hocam onun çözümünü bende bulamadım sanırım Türkiye sunucuları ile alakalı bir durum.

Geri
Yukarı