Televizyonda LG mi Samsung mu?

razor8587

Decapat
Daha fazla  
Selam, bir süredir 4K TV arayışındayım son olarak 2 model arasında kaldım.
Kullananların yorumları nedir, işletim sistemi, görüntü olarak hangisi daha iyidir? Kullanışlıdır?
50 ya da 55 inç almayı düşünüyorum.

1.Samsung CU8500.
2.LG nanocel 766QA.

Samsung daha cafcaflı doygunluğu fazla renkler sunar, LG ise daha pastel, tok renkler sunuyor. Arayüz seçimi tercihinize bağlı. Bu ikisini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Daha önce 2021 yılı çıkışlı Samsung Qled kullanıyordum. Depremde kırıldı ve Samsung CU8000 aldım. Qled serisi olmadığı halde renkler, parlaklık, görüş açısı, ses seviyesi, yazılım akıcılığı, düşük çözünürlüğü yükseltme kalitesi, görüntüyü yumuşatma algoritmasının hatasızlığı önceki kullandığından bariz iyi. Şiddetle tavsiye ederim.

Daha önce 2021 yılı çıkışlı Samsung Qled kullanıyordum. Depremde kırıldı ve Samsung CU8000 aldım. Qled serisi olmadığı halde renkler, parlaklık, görüş açısı, ses seviyesi, yazılım akıcılığı, düşük çözünürlüğü yükseltme kalitesi, görüntüyü yumuşatma algoritmasının hatasızlığı önceki kullandığından bariz iyi. Şiddetle tavsiye ederim.
8000 ile 8500 arasındaki tek fark ayaklarının konumu degişik sanırım baska bir fark varmı bildiginiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı