Televizyonda LG mi Samsung mu ?

Konu ile ilgili bir çok farklı görüş var. Bu konuda net bir karar için tizen ile webosun farkını bilmek lazım, ayrıcada görüntü seçimini iyi yapmak lazım malum lg genel olarak ips panel kullanıyor bu nedenle siyah kalitesi ve parlaklık değeri daha düşük. Bu konuda cnet v.b köklü yabancı kaynaklardan da faydalanmak lazım okumak isterseniz translate edilmiş hali Televizyonda Lg mi Samsung mu? Hangisini almalıyım acaba - Tekno365 bu linkte var. Benim tercihim Lg olurdu webosun muazzam deneyiminden dolayı tamamen

Samsung marka olan UHD (Ultra-HD), LG olan Full-HD. Bir kere panel ve görüntü kalitesi farkı var zaten. O yüzden Samsung al bence.

Kafa kafaya modeller olsaydı LG tercih ederdim ama. İkisi de bence en iyi iki marka ama LG panel kalitesi olarak bir tık önde bence.

Konu ile ilgili bir çok farklı görüş var. Bu konuda net bir karar için tizen ile webosun farkını bilmek lazım, ayrıcada görüntü seçimini iyi yapmak lazım malum lg genel olarak ips panel kullanıyor bu nedenle siyah kalitesi ve parlaklık değeri daha düşük. Bu konuda cnet v.b köklü yabancı kaynaklardan da faydalanmak lazım okumak isterseniz translate edilmiş hali Televizyonda Lg mi Samsung mu? Hangisini almalıyım acaba - Tekno365 bu linkte var. Benim tercihim Lg olurdu webosun muazzam deneyiminden dolayı tamamen
Arkadaşıma katılıyorum işletim sistemi olarak inanılmaz akıcı ve kolay bir sistemdir webOS. Bende iki marka arasında kalmıştım. Üç sene önce evlenip ilk televizyonumu alırken lg yi tercih ettim mutluyum. Bu arada haftasonları ps oynamak için arkadaşlarla birimizin evinde toplanıyoruz. Benim lg ile bi arkadaşın samsung televizyonunda hdmi bağlantısını yapmak bile bariz kolaylık farkı koyuyor ortaya. Diyeceğim o ki görüntü kalitesi kadar sistem de önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı