Telltale Games Geri Mi Dönüyor?

kaane, bu haber beni mutlu etti dostum.
Yeter ki yeni seriler gelsin telltale games oyunlarını satın almayacaz da hangi oyunu satın alacaz ?
Lee'nin ölümü sizi üzdü mü, o sahnede gözünüz doldu da duygulandınız mı hiç ? Ben bunları yaşadım. Sadece bir oyun değildi benim için.

kaane, bu haber beni mutlu etti dostum.
Yeter ki yeni seriler gelsin telltale games oyunlarını satın almayacaz da hangi oyunu satın alacaz ?
Lee'nin ölümü sizi üzdü mü, o sahnede gözünüz doldu da duygulandınız mı hiç ? Ben bunlasarı yaşadım. Sadece bir oyun değildi benim için.
Lee öldüğünde ağlamıştım hatırlıyorum, her erkek ağlar :D

Telltale döndü derken, sadece ellerinde olan lisanslarla oyun yapacaklar. Batman, The Wolf Amongs Us vb.
TWD'in geleceğini pek sanmıyorum ki The Wolf Among Us 2 EGS'ye özel olucak diye dedikodular vardı.
O zaman bu şarkı Lee'nin anısına gelsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

The Walking Dead'e benzeyen bir oyun çıksa keşke. Zombi konulu ve senin seçtiğin kararlara göre ilerliyor. Bence çok iyi olurdu. Bana göre 2. sezondan sonra TWD'in senaryosu kötülemeye başladı. 3. sezondaki karakterler 4. sezonda yok. Dediğim gibi keşke yeni bir The Walking Dead serisi çıksa. Eski seriden tamamen bağımsız bir seri. Eğer böyle bir oyun yapacaklarsalar da çok iyi bir senarist seçmeleri lazım.
O zaman bu şarkı Lee'nin anısına gelsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aga bee...

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı