The Wolf Among Us Eleştiri

The Wolf Among Us Hakkında

• Oy verenlerin toplamı
    39

byTengan_

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525561374
Eski bir oyun fakat güzel bir oyun, grafikten kısıp senaryodan katmış adamlar. Peki ya sizin fikirleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstek listemde uzun zamandır duruyor. Henüz alıp oynamadım. Sonu iyi mi bitiyor, kötü mü? :) Sürprizbozan içine alıp cevaplayın lütfen.

Oyunun son sahnesi çok şaşırtıcıydı. Biraz tekrar görsem de genel olarak hiç sıkılmadan oynadım. Hikaye açısından her şey en ince detayına kadar düşünülmüş.

Oyunu oynarken başından kalkmak istemedim çünkü her an meraklandıracak olaylar yaşıyorduk. :)

Yıllar geçmesine rağmen 2. sezonu çıkarmadılar ve çıkarmayacaklar da sanırım. Madem çıkarmayacaksın niye öyle bir final yapıyorsun ki? Gerçi final kimisine göre kötü, kimisine göre güzel. :)

Çıksa bile bu saatten sonra o yıllar önceki heyecanımın ve hevesimin olacağını sanmıyorum. Çünkü bu kadar anlamlı ve beklentiye sokan bir sezon finali yapıp, oynayanlara gün saydırıp, ona rağmen yıllardır bekletmeleri çok yanlış bir hareket. Tabi yine de çıkarsa oynarım.

Onun harici bazı karakterleri biraz daha akılda kalıcı yapabilirlerdi.

İstek listemde uzun zamandır duruyor. Henüz alıp oynamadım. Sonu iyi mi bitiyor, kötü mü? :) Sürprizbozan içine alıp cevaplayın lütfen.

Tıpkı sonunda da olduğu gibi oyun genel olarak şaşırtıcı, hep bi' merak uyandıran tarzda olan hafif duygusal bir oyundu. Açıkçası sonu mutlu etti beni.

Oyunun son sahnesi çok şaşırtıcıydı. Biraz tekrar görsem de genel olarak hiç sıkılmadan oynadım. Hikaye açısından her şey en ince detayına kadar düşünülmüş.

Oyunu oynarken başından kalkmak istemedim çünkü her an meraklandıracak olaylar yaşıyorduk. :)

Yıllar geçmesine rağmen 2. sezonu çıkarmadılar ve çıkarmayacaklar da sanırım. Madem çıkarmayacaksın niye öyle bir final yapıyorsun ki? Gerçi final kimisine göre kötü, kimisine göre güzel. :)

Çıksa bile bu saatten sonra o yıllar önceki heyecanımın ve hevesimin olacağını sanmıyorum. Çünkü bu kadar anlamlı ve beklentiye sokan bir sezon finali yapıp, oynayanlara gün saydırıp, ona rağmen yıllardır bekletmeleri çok yanlış bir hareket. Tabi yine de çıkarsa oynarım.

Onun harici bazı karakterleri biraz daha akılda kalıcı yapabilirlerdi.

Tıpkı sonunda da olduğu gibi oyun genel olarak şaşırtıcı, hep bi' merak uyandıran tarzda olan hafif duygusal bir oyundu. Açıkçası sonu mutlu etti beni.
Sonu kötü biten hikaye oyunlarından nefret ederim açıkçası :) Ama söyledikleriniz beni meraklandırdı.
Listemde biraz daha üstlere alayım bari, yaz/kış indirimlerine denk getirip alırız :)

2013'te oynamıştım. Hatırladığım kadarıyla bir olay yüzünden suçlu kim bulmaya çalışıyoruz. "Aha bu" "yok bu sefer bu" derken sonda bütün tahminlerimiz çöpe gidiyor. Etkilenmiştim açıkçası. Bu kadar ters köşe yaptıran benzer bir senaryoyu "Ceset (El Cuerpo)" filminde de görmüştüm.

Son düzenleme:
Grafik konusuna değinmeye gerek yok. Aynı firma The Walking Dead ile ne ödüller aldı. Hatta TWD'den daha çok seviyorum ben bunu. 5 yıla yakındır da 2.sezonunu bekliyorum nihayet bu sene çıkacak. Bu arada şu düzeltmeyi yapıyım: @AsjasFıdas1000 geçen sene, 2.sezonun 2018'de çıkacağını duyurdular.

Sonu kötü biten hikaye oyunlarından nefret ederim açıkçası :) Ama söyledikleriniz beni meraklandırdı.
Listemde biraz daha üstlere alayım bari, yaz/kış indirimlerine denk getirip alırız :)
Finali sizin seçimleriniz belirliyor, sizin karakteriniz en uygun finali size yansıtacak. Aramızda kalsın 3 farklı son var :)

Grafik konusuna değinmeye gerek yok. Aynı firma The Walking Dead ile ne ödüller aldı. Hatta TWD'den daha çok seviyorum ben bunu. 5 yıla yakındır da 2.sezonunu bekliyorum nihayet bu sene çıkacak.

Bence de grafik açısından bir problem yok. Geliştiricilerin bu tarz oyunlardaki amacı bu zaten. Bence oyunun atmosferi harikaydı. Ben de TWD'den daha çok sevdim bu oyunu.

Bu arada şu düzeltmeyi yapıyım: @AsjasFıdas1000 geçen sene, 2.sezonun 2018'de çıkacağını duyurdular.

Uzun süredir takip etmeyi bıraktığım için bilmiyordum, teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı