Temel C# nasıl öğrenilir?

Tuğra Akın

Decipat
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400h Rtx 3060 6 Gb laptop
Merhaba, ben meslek lisesinde bilişim bölümü okuyorum, temelden C# öğreniyorum oyun yapmak için. Nasıl bir şekilde öğrenmeye başlamalıyım? Bildiğiniz bir ders var mı? YouTube falan da olur. Bir de Visual Studio 2019 kullanıyorum, daha iyi bir program var mı bunun için?
C++ da öğrenmek istiyorum, onun dersleriyle ilgili şeyler de varsa atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Jetbrains rider var. Ben kullanıyorum memnunum. Ücretli yazılım fakat öğrenciyseniz ve öğrenci hesabınızla GitHub hesabı açarsanız o zaman bedava alabilirsiniz.

Merhaba, ben meslek lisesinde bilişim bölümü okuyorum, temelden C# öğreniyorum oyun yapmak için. Nasıl bir şekilde öğrenmeye başlamalıyım? Bildiğiniz bir ders var mı? YouTube falan da olur. Bir de Visual Studio 2019 kullanıyorum, daha iyi bir program var mı bunun için?
C++ da öğrenmek istiyorum, onun dersleriyle ilgili şeyler de varsa atabilir misiniz?

Okulda öğrenmeyen ne zaman başladın ve aklında bir proje var mı? İleride öğrendiğimde şununla başlarım dediğin bir projen var mı?

Okulda öğrenmeyen ne zaman başladın ve aklında bir proje var mı? İleride öğrendiğimde şununla başlarım dediğin bir projen var mı?

Üzgünüm uyarı aldım ondan yazamadım daha yeni başladım fakat 9.sınıf olduğum için 10. 11. sınıfa kadar hafta 4 ders proglamam var şu anlık daha yeni başladım sayılır nerdey hiçbir şey bilmiyorum.
Hello world gibi kodlar yazabiliyorum sadece
Fakat ileride kodlamamı geliştirip oyun yapmak gibi bir hedefim var
Daha bu kadar başlamışken bana Udemy'den bu seviyeden başlamak için bir tane kurs bulabilir misiniz?
Öğrenciyim çok bütçem yok 100 TL'ye kadar bir tane bulabilir misiniz?
C++ da olur C#
Bilginiz var gibi ondan dolayı istedim kusuruma bakmayın.

Jetbrains rider var. Ben kullanıyorum memnunum. Ücretli yazılım fakat öğrenciyseniz ve öğrenci hesabınızla GitHub hesabı açarsanız o zaman bedava alabilirsiniz.

Öğrenci hesabını nasıl alabilirim?

Üstteki yönergeleri takip edin.

Peki hocam sağ olun sistemim kötü yakın zamanda PC alacağım PC alana kadar Visual Studio 2010 kullanabilir miyim bu sistemde.
GT 730.
Intel Core 2 Quad
4 GB RAM.

Üstteki yönergeleri takip edin.

Hocam okul bana posta vermedi kendim mi istemem lazım yoksa zamanı gelince vercekler mi?

Geri
Yukarı