Temel C# nasıl öğrenilir?

Arkadaş 2 kurs hediye edeceğim demiş. Bu kurs iyidir fakat en önemlisi Unity kütüphanesini öğrenmek. C# öğrenmen tabii ki zorunlu ama özellikle "Unity" için hazırlanan kurslar daha iyi olabilir.

1 kurs daha almayı düşünüyorum hocam sağ olun.

1 kurs daha almayı düşünüyorum hocam sağ olun.

İlk attığım benim kullandığım kurs, öncelikle bu kursu yorumlayarak başlayayım. Kurs 33 saat ile ucuzlar arasında en iyi kurslardandır, hocanın anlatımını yorumlardan da anlayabileceğiniz üzere bilgiyi ezberleme değil bilgiyi öğretmeye dayalı. C# çok iyi biliyorum diyip kursu atlama. Hepsini tekrar ederek git. Ben 5 dakikalık videoyu 1 saat kendi kendime tekrar ediyordum. Hatta kursu satın alırsanız hocamız da bu tarz tekrarlamalar yaparak örnekliyor ve mantığı akılda kalıcılaşıyor. Ben oyun yapım şamasına kadar geldim ve gerisine bakamadan yaz bitti. Oyunlarında illaki senin bilmediğin Unity kütüphanesindeki kodları kullanacaktır ama eminim ki hocamız bunları da anlatıyordur. Anlamadığınız bir bölümü soru sorma kısmından sorup 1-2 günde cevabınızı alabilirsiniz(yazda öyleydi). Ben kursu 55 tl ye almıştım ama şuan 70 tl ye falan iniyor diye biliyorum. İndirim olmadığı bir zaman alacaksanız hocamızın instagramından ulaşırsanız size yardımcı olacaktır.

2. Kurs en baba kurs olarak biliniyor 155 saatten fazla bir süreye sahip olan kurs hem 2D hem de 3D içeriğe sahiptir. Değerlendirmelerinde hocanın çok boş konuştuğunu 7-8 kişi dile getirmiş. İçeriği nasıl bilmiyorum ama bunun fiyatı anca hocanın kendi instagramında paylaştığı postlardaki kodlar ile indirime giriyor diye biliyorum. Ucuz gözüktüğüne aldanmayın, almak isteyen biri en pahalı olarak bu kursu alır. Diğerleri 500TL bile olsa 70 TL'ye iniyor ama bu kurs her zaman sabit.

Bence şimdilik ilk attığım kurs yeterli, bu arada Unity'nin kendi sitesindeki kursları da izleyin. Onlar çok şey öğretiyor. Hatta ilk önce kurs almadan o kursları izleyin. Şiddetle öneririm. Hevesiniz bir anda yok olabilir, para harcamadan önce bir göz gezdirmeniz iyi olur. (Türkçe altyazılar var.). Bu yazıyı yazmak çok uzun sürdü umarım işine yarar.

İlk attığım benim kullandığım kurs, öncelikle bu kursu yorumlayarak başlayayım. Kurs 33 saat ile ucuzlar arasında en iyi kurslardandır, hocanın anlatımını yorumlardan da anlayabileceğiniz üzere bilgiyi ezberleme değil bilgiyi öğretmeye dayalı. C# çok iyi biliyorum deyip kursu atlama. Hepsini tekrar ederek git. Ben 5 dakikalık videoyu 1 saat kendi kendime tekrar ediyordum. Hatta kursu satın alırsanız hocamız da bu tarz tekrarlamalar yaparak örnekliyor ve mantığı akılda kalıcılaşıyor. Ben oyun yapım şamasına kadar geldim ve gerisine bakamadan yaz bitti. Oyunlarında illaki senin bilmediğin Unity kütüphanesindeki kodları kullanacaktır ama eminim ki hocamız bunları da anlatıyordur. Anlamadığınız bir bölümü soru sorma kısmından sorup 1-2 günde cevabınızı alabilirsiniz(yazda öyleydi). Ben kursu 55 TL'ye almıştım ama şu an 70 TL'ye falan iniyor diye biliyorum. İndirim olmadığı bir zaman alacaksanız hocamızın instagramından ulaşırsanız size yardımcı olacaktır.

2. kurs en baba kurs olarak biliniyor 155 saatten fazla bir süreye sahip olan kurs hem 2D hem de 3D içeriğe sahiptir. Değerlendirmelerinde hocanın çok boş konuştuğunu 7-8 kişi dile getirmiş. İçeriği nasıl bilmiyorum ama bunun fiyatı anca hocanın kendi instagramında paylaştığı postlardaki kodlar ile indirime giriyor diye biliyorum. Ucuz gözüktüğüne aldanmayın, almak isteyen biri en pahalı olarak bu kursu alır. Diğerleri 500TL bile olsa 70 TL'ye iniyor ama bu kurs her zaman sabit.

Bence şimdilik ilk attığım kurs yeterli, bu arada Unity'nin kendi sitesindeki kursları da izleyin. Onlar çok şey öğretiyor. Hatta ilk önce kurs almadan o kursları izleyin. Şiddetle öneririm. Hevesiniz bir anda yok olabilir, para harcamadan önce bir göz gezdirmeniz iyi olur. (Türkçe alt yazılar var.). Bu yazıyı yazmak çok uzun sürdü umarım işine yarar.

Çok sağ olun hocam kesinllikle dediğiniz 2 kursada bakacağım özellikle 1.kursa emeğiniz için çok teşekkür ederim :D

Geri
Yukarı