Temizlik sonrası görüntü gelmiyor

Bios ayarlarınız eskiden nasıldır bilemiyorum ilk etapta saat ve tarihi ayarlayıp kayıt edip çıkmanız yeterli olacaktır. Hemen olmasa da sıcaklık değerlerine göre yakın gelecekte, kafanız rahat olması açısından macun yenilemek doğru hareket olabilir. Deneyimlerinizden yola çıkarak aynı hatalar tekrarlanmaz ve daha rahat tamamlarsınız işlemi.

Sök tak yaptığınız için macun temas etmesi gereken bütün yüzeye temas etmiyor olabilir. Olabilirden ibaret tabi ki söylediğimiz, içinizin rahat etmesi için yenilemek de fayda ouru düşüncesindeyim, size kalmış.

Cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.Peki son olarak,cs go oynadim 2 el simdi,islemcim %60-%90 arasi kullanimi gidip geldi,sicaklik 45-48 derece de dolasti.Ekran kartini besleyemiyor islemci darbogaz oluyor farkindayim ekran kartida buna bagli olarak,dusuk seviyelerde kullanim vardi ve sicaklik 45-52 derecelerde gitti geldi.Masaustunde 32-35 derece degerler sizce termal macunu basirili uygulamis miyim degerler nasil? Ve diyelim sizin dediginiz gibi temas sorunu meydana geldi,ben bunu nasil anlarim,en buyuk belirtisi ne olur? Gercekten fazla soruyla sıkmak istemiyorum sizi ama bende bilgi edinmek istiyorum.Anlayisiniz icin tesekkur ederim :)

Ben şahsen oyun oynarken yada her hangi bir şey yaparken sıcaklık değerlerine bakan FPS değerlerini ıncık cıncık kurcalayan biri değilim. Dolayısı ile verdiğiniz değerlerin ne kadar standart olup olmadığını da açıkcası bilmiyorum ama kötü bir durum da yok gibi. Termal macunu içiniz rahat etmediği için değiştirdiniz, şu an yine içiniz rahat değil diye değiştirmek de fayda var dedim. Yine de bu konuda benden daha takıntılı yani daha bilgi sahibi birilerinden bilgi almak da faydalı olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı