Temizlik sonrası SSD performans düşüşü

Yeni sistemler 2004 ve sonra sı mı, tamam senle konuşmayı derhal kesiyorum.

Hayır bakın hala yanlış anlıyorsunuz. Yeni derken 2004 yılı ve öncesi sistemlerin sürücüleri bulunuyor demek istedim.
Dostum tavsiyeleri dinliyorum ama temizlikten sonra başıma böyle bir şey geldi. Driver Booster'e bağlamanın mantığını anlayamadım. Düzelmezse zaten mecbur öyle yapacağım direk kurtarma menüsünden fabrika ayarlarına döndürsem olur mu peki? Elimde şu an flash disk yok çünkü.

Bağlıyorum çünkü ne zaman olacağı belli olmaz. Denk gelmiş, tesadüf olabilir. Teknoloji bu.
Fabrika ayarlarına dönme format kadar iyi olmasa da denenebilir. Sıfırlayacağı için işe yarama ihtimali var.

Hayır bakın hala yanlış anlıyorsunuz. Yeni derken 2004 yılı ve öncesi sistemlerin sürücüleri bulunuyor demek istedim.

Bağlıyorum çünkü ne zaman olacağı belli olmaz. Denk gelmiş, tesadüf olabilir. Teknoloji bu.
Fabrika ayarlarına dönme format kadar iyi olmasa da denenebilir. Sıfırlayacağı için işe yarama ihtimali var.

Tamam dostum teşekkür ederim umarım düzelir çünkü bunca yüklü şeyi tekrar indirmem gerekecek eğer dediğiniz gibi driver boosterdense düzelir zaten bütün driverler siliniyor diye biliyorum.

Dostum konu uzadı sen en iyisi driverleri güncelle olmazsa anla ki SSD hasar görmüş.

SSD'nin hasar gördüğünü sanmıyorum öyle olsaydı büyük ihtimal bilgasayar açılmazdı dediğim gibi ama teşekkür ederim tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için🤲

Yazma hızına bakın arkadaşlar🤬...

Dosya Ekleri

• adsz2.png
    adsz2.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 40
Evet sen her mesaja gülen surat atan arkadaş, bunu biliyorum ancak Driver Booster'e ufak bir şans versek olmaz mı? Örneğin öyle eski parçalar var ki NVIDIA, AMD gibi sitelerde driverini bulamıyorsun ancak Driver Booster sayesinde bulabiliyorsun.
Kardeşim programın yazılımcısı mısın ben böyle bir savunma şevki görmedim ya.

Geri
Yukarı