TEOG Nasıldı?

Benim de Türkçe ve Din hepsi doğru fakat Matematik' te en sevmediğim konu Geometri' dir ve ne yazık ki çoğu o sorudan geldi ve yanlışlarım arttı ne yazık ki :( Pisagor felan yaparım da Prizmalar bana göre değil :) Matematik' ten 4 ya da 3 yanlış bekliyorum, 5' de olabilir :D

Ben 7. sınıfta doğru yolu bulmuşum. Sen büyük ihtimalle benim 2 katımdan daha yaşlısın ama hala doğru yolu bulamamışşın ve benle dalga geçiyorsun.Bir technopat üyesinden bunu beklemezdim.

Ben 7. sınıfta doğru yolu bulmuşum. Sen büyük ihtimalle benim 2 katımdan daha yaşlısın ama hala doğru yolu bulamamışşın ve benle dalga geçiyorsun.Bir technopat üyesinden bunu beklemezdim.
Ben de ateistim kardeşim. Tek söylemek istediğim iyice araştırıp düşünmeden böyle bir karar vermemen doğrultusunda idi. Aman konudan uzaklaşmayalım takıldım sana öylesine dert etme beni sen [emoji4]. Başka din konularında görüşmek üzere.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı