TEOG Nasıldı?

YİAFL geçen sene kaç Tıp çıkardı? (Tıp istiyorum da.) YGS-LYS ortalaması kaç? Öğretmenlerden memnun musunuz? Erkek yurdu var mı? Varsa yurt ve yemeklerinden memnun musunuz?
Bu soruları cevaplar mısınız?

YİAFL geçen sene kaç Tıp çıkardı? (Tıp istiyorum da.) YGS-LYS ortalaması kaç? Öğretmenlerden memnun musunuz? Erkek yurdu var mı? Varsa yurt ve yemeklerinden memnun musunuz?
Bu soruları cevaplar mısınız?

Bir de babam pasta yapmayı nereden öğrendi deseydin tam olurdu :) .Dalga geçmek amaçlı değil sadece eğlence amaçlı yazıyorum inşallah alınmazsın :)

Cezalıydım saat beşe kadar cevap veremedim. Öğretmenlerden memnunum. Bazı hocalar garip ama sıkıntı çıkmıyor. Erkek yurdu yok. Kız yurdu var ama okula yakın bir yerde erkek yurdu varmış. Yemekhane yemekleri güzel ama kaşıkların vs. çok temiz olduğunu düşünmüyorum. Daha bu sene fen lisesi oldu. O yüzden öğretmen lisesi puanları vs. var. Onları da şu an bilmiyorum yarın okuldan öğrenip buraya tekrar yazarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı