Tercih yapamıyorum

Itzvory

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bugün meslek bölüm seçimi başvurusu vardı hocalar derste duyurdu eve geldim ve tercih yapacaktım T.C. Vs girdim güvenlik kodunu girmem lazım değildi. İlk gireceğim için girdim. Sonra yemek yedim sistem açık kaldı sayfayı yeniledim oto ana sayfaya attı. Bu sefer güvenlik kodunu istedi fakat ben bilmiyorum. Okuldan müdürden alın diyor. Bu saate okul açık değil ve bugünde son gün. Ne yapacağım yardımcı olun. Zor durumdayım.

Sorunu çözebileceğinizi sanmıyorum ancak yarın sabahtan müdür yardımcısına gidip durumu açıklarsanız yardımcı olacaklardır. Çünkü bölüm tercihi yapmadan devam edemezsiniz mantık olarak bu yüzden illa ki yardımcı olacaklar.

Arkadaşlar selam bugün meslek bölüm seçimi başvurusu vardı hocalar derste duyurdu eve geldim ve tercih yapacaktım T.C. Vs girdim güvenlik kodunu girmem lazım değildi. İlk gireceğim için girdim. Sonra yemek yedim sistem açık kaldı sayfayı yeniledim oto ana sayfaya attı. Bu sefer güvenlik kodunu istedi fakat ben bilmiyorum. Okuldan müdürden alın diyor. Bu saate okul açık değil ve bugünde son gün. Ne yapacağım yardımcı olun. Zor durumdayım.

Tam olarak nasıl işliyor bilmiyorum fakat belki daha sonradan bu gibi zor durumda kalıp yetiştiremeyen insanlar için tekrardan yapılıyordur.

Sorunu çözebileceğinizi sanmıyorum ancak yarın sabahtan müdür yardımcısına gidip durumu açıklarsanız yardımcı olacaklardır. Çünkü bölüm tercihi yapmadan devam edemezsiniz mantık olarak bu yüzden illaki yardımcı olacaklar.

Seçmeyenleri kafalarına göre atıyorlar ben. Elektrik istiyorum desem oraya atarlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı