Termal macun değişimi sonrası bilgisayar açılmasına rağmen ekran gelmiyor

Lawrus

Decapat
Daha fazla  
İşlemciye ve stok fana termal macun sürdüm. Soğutucu, ekran kartı falan çalışıyor ama ekran gelmiyor sebebi ne olabilir? Bu arada GT301 kasamın Power tuşu yanıp sönüyor.

Soketleri tam taktığınıza emin misiniz hocam ekran kartının soketini takmamış olabilirsiniz termal macun değişimi ile ekranın gelmemesi alakasız ısı ile ilgili olsa açılıp kapanır işlemci bozulmuş desek hiç çalışmaz.

Soketleri tam taktığınıza emin misiniz hocam ekran kartının soketini takmamış olabilirsiniz termal macun değişimi ile ekranın gelmemesi alakasız ısı ile ilgili olsa açılıp kapanır işlemci bozulmuş desek hiç çalışmaz.
Ekran kartını çıkarıp takmak zorunda kaldım ama ekran kartı çalıyor

Ram çıkarttınız mı hocam? Ek olarak ekran kartını düzgün taktığınıza emin misiniz?

Ram çıkarttınız mı hocam? Ek olarak ekran kartını düzgün taktığınıza emin misiniz?
Çıkartıp taktım ama düzgün gözüküyor ramden alakalı olabilir mi? Ekran kartını normal bir şekilde taktım ışığı yanıyor ama bir tekrar çıkartıp takayım en iyisi

Ekran kartı bozulmuş olsa bile fanlar döner hocam, görüntü almadan ekran kartım çalışıyor diyemezsiniz, ekranın gelmemesi ramler ile de ilgili olabilir, neleri söküp taktınız?
Evet ramde çıkartmıştım düzgün taktığımı düşünüyorum ama ekran kartı ve rami tekrar çıkarıp takayım.

Çıkartıp taktım ama düzgün gözüküyor ramden alakalı olabilir mi? Ekran kartını normal bir şekilde taktım ışığı yanıyor ama bir tekrar çıkartıp takayım en iyisi
Ekran kartını çıkartmışken birde ramleride çıkartın hocam. Birde temizleyin uçlarını. Dikkatlice takın.

Yeni konular

Geri
Yukarı