Termal macun nereden alınmalı?

ufuk_ufuk

Hectopat
Termal macun almayı düşünüyorum ama sormak istediğim hangisi değil, nereden alınmalı? Sahte ürüne denk gelmemek için fazla verip Amazon Germany'dan alınmalı mı?

Teknobiyotik üzerinden MX-4 satın almıştım. Orijinal ürün geldi tavsiye ederim. Bunu dışında online marketlerin kendi satıcılarından da alabilirsiniz. Örneğin Amazon üzerinden Amazon'un sattığı, Hepsiburada üzerinden Hepsiburada'nın sattığı ürünleri alabilirsiniz.

Termal macun almayı düşünüyorum ama sormak istediğim hangisi değil, nereden alınmalı? Sahte ürüne denk gelmemek için fazla verip Amazon Germany'dan alınmalı mı?

Vatan'dan alabilirsin.

MX-4 gibi seriler alınacaksa resmi satıcısı olan Teknobiyotik tercih edilmelidir. Bu tarz ürünlerin çakması çok.

Çakma olayı 2019 olan modellerinde oluyordu diye biliyorum. 2020 olanlarda çakma duymadım epeydir.

Elbette resmi satıcısından almak daha doğru olur ona lafım yok.

Çakma olayı 2019 olan modellerinde oluyordu diye biliyorum. 2020 olanlarda çakma duymadım epeydir.

Elbette resmi satıcısından almak daha doğru olur ona lafım yok.

Ben hiç güvenemiyorum ya her şeyin birebirini yapıyorlar. 10₺ fark için kafamın takılmasını istemem Teknobiyotik zaten uyguna veriyor sürekli indirimde.

Ben hiç güvenemiyorum ya her şeyin birebirini yapıyorlar. 10₺ fark için kafamın takılmasını istemem Teknobiyotik zaten uyguna veriyor sürekli indirimde.

Ben 8 gr MX4'ü 150 TL'ye aldım Teknobiyotik'ten indirim ile. Markanın böyle güzel indirimleri oluyor arada haklısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı