Termal Macun Önerisi

Açıkçası ben bugün gidip aldım, paramın cebinde kalması için en ucuz macunu aldım :)
Zaten iyi bir soğutucum var, iyi bir macuna 15-20 lira fazladan vermeye gerek yok dedim.

TG-2 alabilirsiniz, gayet iyi ve fiyat olarak da sıkıntı yaratacak bir meblağda değildir.
http://www.vatanbilgisayar.com/tg2-thermal-macun.html

Termal macun önemli ancak ondan daha önemlisi de montajı düzgün yapabilmek.
Ben büyük bir cimrilik örneği göstererek 9 liralık bir macun aldım :( İşini görsün diye aldım ve işimi de gördü :)

Bu da montajdan bir kare :
Adsız.jpg

30 liralık bir macun almadan önce sahip olduğunuz soğutucuya bir göz atmanızı öneririm.
Çünkü stok soğutucu kullanıyorsanız istersen 50 liralık macun al, istersen işlemci ile soğutucu birbirine kaynakla yine iyi bir performans elde edemezsin.
Eğer sizde de durum böyleyse boş yere 28 lira vermeyin macuna.

30 liralık bir macun almadan önce sahip olduğunuz soğutucuya bir göz atmanızı öneririm.
Çünkü stok soğutucu kullanıyorsanız istersen 50 liralık macun al, istersen işlemci ile soğutucu birbirine kaynakla yine iyi bir performans elde edemezsin.
Eğer sizde de durum böyleyse boş yere 28 lira vermeyin macuna.
Soğutucu Olarak Cooler Master HYPER 412S var ban yedim o yüzden cevap veremedim. Çok sağolun ben buldum şimdi alıcam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı