Termal macun sürerken anakartada bulaştı

Ghostmans

Kilopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Meslek
Makine Müh
1 Seneyi geçti macununu yeniliyim dedim. Fakat fan o kadar zorladı ki beni soket girişi bayağı 40 dakika falan uğraştırdı. Bir yanını takıp sonra diğer yanini bastirmaya calisip tırtıklı yere geçirme işlemi bayağı yordu. Tabii o arada da bayağı yalpaladım fani bir miktar yanlara anakartın üstüne tasmis. Bir sıkıntı çıkarır mı? Yanlarını düz peceteyle silmeye calistim ama bilemiyorum kimi olur kimi olmaz diyor. Rampage fanın kendi soğutucu vardı içinden o macunu kullandım. Şu an bilgisayar acik bir sıkıntı yok gibi gözüküyor ama ileride bir kısa devre falan yaptirir mi bana? Kapatip bir bilgisayarcıya götürüp anakartı da komple temizletip bir daha macunlatmalı mıyım? Frosty-r model fandı kullandığım

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Seneyi geçti macununu yeniliyim dedim. Fakat fan o kadar zorladı ki beni soket girişi bayağı 40 dakika falan uğraştırdı. Bir yanını takıp sonra diğer yanini bastirmaya calisip tırtıklı yere geçirme işlemi bayağı yordu. Tabii o arada da bayağı yalpaladım fani bir miktar yanlara anakartın üstüne tasmis. Bir sıkıntı çıkarır mı? Yanlarını düz peceteyle silmeye calistim ama bilemiyorum kimi olur kimi olmaz diyor. Rampage fanın kendi soğutucu vardı içinden o macunu kullandım. Şu an bilgisayar acik bir sıkıntı yok gibi gözüküyor ama ileride bir kısa devre falan yaptirir mi bana? Kapatip bir bilgisayarcıya götürüp anakartı da komple temizletip bir daha macunlatmalı mıyım? Frosty-r model fandı kullandığım.

Sıkıntı olmaz. Ama bir fotoğraf atın yine de.

Çekmeye calisayim, pek cekemediğim bi yerde olduğu için koymamıstım fotoğraf. Firmayıda aradım sordum sikintı olmaz dediler eğerki işlemci iç tarafına kacmadiysa. Bende zaten işlemciyi açmadım dedim. Müsait olunca fotoğrafini atayım ama peceteyle karta gelen yerleri sildim pek belli olmaya bilir. Cevaplar için teşekkürler

Geri
Yukarı