Termal macun ve fan önerisi

mazor

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Student
Merhabalar, araştırdığımda farklı farklı macunlar var aralarında pek de derece oynamıyor sanırım. Bütçede bir bakıma sıkıntı yok fakat 1 gram macuna da 150 verince insan kendini enayi gibi hissediyor. Macunun yanında bir de soğutucu almayı düşünüyorum. Bu ürün fiyatını hak ediyor mu sizce? Laptopun alt kapağında hava akışı yapacak boşluklar fazla olmadığından normal soğutucu değil vakum soğutucu almayı düşünüyorum. Sizlerin tavsiyelerine açığım. Dediğim gibi bütçe macunda maksimum 150, soğutucuda da 250 civarı daha da üstüne çıkabilir fakat gerçekten fiyatını hak etmeli. Teşekkürler, iyi günler.
Not: Soğutucu almayı düşünme sebebim oyundayken 150 200 FPS arası iken ısınmaya bağlı olarak drop yiyorum aniden 80e düşüyor kasma hissiyatı geliyor. Macun illaki bu drobu önleyecek fakat en son macunu 2 yıl önce sürmüştüm yani uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar, araştırdığımda farklı farklı macunlar var aralarında pek de derece oynamıyor sanırım. Bütçede bir bakıma sıkıntı yok fakat 1 gram macuna da 150 verince insan kendini enayi gibi hissediyor. Macunun yanında bir de soğutucu almayı düşünüyorum. Bu ürün fiyatını hak ediyor mu sizce? Laptopun alt kapağında hava akışı yapacak boşluklar fazla olmadığından normal soğutucu değil vakum soğutucu almayı düşünüyorum. Sizlerin tavsiyelerine açığım. Dediğim gibi bütçe macunda maksimum 150, soğutucuda da 250 civarı daha da üstüne çıkabilir fakat gerçekten fiyatını hak etmeli. Teşekkürler, iyi günler.

Bilgisayarı yükseltecek bir şey alarak aynı şeyi yapabilirsiniz. Vakum soğutucular o kadar iyi iş yapmıyorlar. Sadece kuru gürültü.

Soğutucudan emin değilim.

Macun olarak bunu önerebilirim ama soğutucu konusuna çok fazla hakim değilim.
Bu arada bu macunu Teknobiyotik dışında bir yerden almayın. Orijinal olmayabiliyor.
1620375144094.png

Vakum soğutucuyu eski laptopumda kullanmıştım. Temizlik ve termal macun yenilemesinden sonra 95 dereceleri gören ekran kartı max 64 derecede kalmıştı. Ama ben son devirde kullanıyordum soğutucuyu ve aşırı ses çıkıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı