Teşhir ürünü Xbox One S 1 TB alınır mı?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar eski laptopumdan artık oyun oynamak istemiyorum çünkü hem oyunlarda performansı kötü hem de makineyi zorlayıp bozmak istemiyorum çünkü üniversitede lazım olur şu an 11. sınıfım. Dershane okul eğitim derken hayat temposunda stres atmak için hepimiz oyun oynuyoruz. Benim de bütçem çok geniş değil o yüzden.

Microsoft Xbox One S -1 TB konsol teşhir ürünü​

Satın almak istiyorum 2400 TL. Daha çok futbol ve araba yarışı tarzı oyunları oynayayım öyle grafikler ahım şahın olsuna gerek yok.
Teşhir ürünleri nasıldır kullananlar yardımcı olabilir mi? Bir de ne olur olmaz diye Hepsiburada'nın 1yıllık koruma paketini satın alacağım toplamda 2500 TL falan ediyor, ürünün linki burada.

Merhabalar ben pek başka bir insandan alma taraftarı değilim ve tvmiz 4 k değil alsam bile bir işe yaramayacak sadece bu ürün alınır mı onu soruyorum.
Alan arkadaşlar deneyimlerini benimle paylaşabilir memnun olurum.

Ben geçen sene 900TL'ye 2. El One S aldım ilk sahibi de alalı 1 ay olmuştu ama PC almak için bende sonradan sattım. 2300TL'ye Xbox One X alınır bence ama illa One S almak istiyorsanız alın ama teşhir ürün zaten 2. El oluyor.

Merhabalar ben pek başka bir insandan alma taraftarı değilim ve tvmiz 4 k değil alsam bile bir işe yaramayacak sadece bu ürün alınır mı onu soruyorum.
Alan arkadaşlar deneyimlerini benimle paylaşabilir memnun olurum.
Bozuk çıkmama garantisi ile 2.el bir ürün almış oluyorsunuz sizin için sıkıntı değil ise alabilirsiniz.

Ben geçen sene 900TL'ye 2. el One S aldım ilk sahibi de alalı 1 ay olmuştu ama PC almak için bende sonradan sattım. 2300TL'ye Xbox One X alınır bence ama illa One S almak istiyorsanız alın ama teşhir ürün zaten 2. el oluyor.

Evet haklısınız alabilirim fakat tvmiz 4K değil.
Bozuk çıkmama garantisi ile 2.el bir ürün almış oluyorsunuz sizin için sıkıntı değil ise alabilirsiniz.

Ya öyle çok derdim yok benim zaten çok boş zamanım olmayacak 1 2 saat araba sürerim işte.

Evet haklısınız alabilirim fakat tvmiz 4K değil.

Ya öyle çok derdim yok benim zaten çok boş zamanım olmayacak 1 2 saat araba sürerim işte.
Hocam One X alabilirseniz tabii ki daha iyi bir 30 FPS oynamak var bir 60FPS.
4K TV olmasa bile 1080P'de farkını gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı