Testiste damar hissedilmesi normal mi?

Varikosel olabilir. Aynısı bende de var doktora gittim çok ağrı yapıyor. Varikosel tanısı koyuldu.Damarlar şiştiği için oluyor.

Normal değil hocam, sperm kanallarında şişme yani varikosel deniyor tıpta bu duruma. En kısa zamanda üroloji polikliniğine başvurun.

Testislerin içlerindekilerin çoğu damar değil. Bilmediğiniz konuda bu budur kafasıyla yorum yapmayın bence. O görünen ve hissedilenler sperm kanalları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal değil hocam, sperm kanallarında şişme yani varikosel deniyor tıpta bu duruma. En kısa zamanda üroloji polikliniğine başvurun.

Testislerin içlerindekilerin çoğu damar değil. Bilmediğiniz konuda bu budur kafasıyla yorum yapmayın bence. O görünen ve hissedilenler sperm kanalları.
Evet onu görmüştüm direkt o çıkıyor zaten araştırınca. Randevu aldım, inşallah öyle bir şey değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet onu görmüştüm direkt o çıkıyor zaten araştırınca. Randevu aldım, inşallah öyle bir şey değildir.
En doğrusu ne olur ne olmaz, mesajımın ikinci paragrafının muhatabı silmiş mesajını bu arada. Sağlık konusunda ayıp olmaz arkadaşlar, ilgi söz konusu olacak bir şey de değil bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı