The Amazing Spider-Man 1 nereden indirilebilir?

İşletim sistemi
Windows 10

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Daha önce indirdiğim sitenin adını unuttum, oyun eski olduğundan bazı sitelerden indirince oyunda sıkıntı oluyor.

Satılmayan bu oyun nereden indirilebilir?

Satılmayan oyunlar için korsana destek veriyorlar aslında :D

byxatab dan indirip oynamıştım diye hatırlıyorum, sanırım fazla sorunlu değildi.

Buradaki birçok kişinin dediği gibi oyun DODI'nin sitesinde bulunuyor. Zaten güvenilirliği kanıtlanmış, ülkemizde en çok bilinenler arasında yer alan ve site arayüzü düzgün siteler arasında bir tek DODI'de Amazing Spider-Man 1 ve 2 bulunuyor.
Fitgirl'ün sitesi yakın zamanda patlatıldığı için onu eledim.
Yalnız haberiniz olsun, oyunun PC portu bozuk. Eğer bir AMD sisteminiz varsa çok çok yüksek ihtimalle oyun ne olursa olsun 10FPS çalışacaktır. NVIDIA kartlarda ise daha düşük ihtimalle de olsa yine şansa dayalı oyun oynanamaz oluyor. PC'ye çıkan ve Activision tarafından yapılan Spider-Man oyunlarının hiçbirinin PC portu iyi değil zaten. Şansınız varsa emulator ile oynayın.

Buradaki birçok kişinin dediği gibi oyun DODI'nin sitesinde bulunuyor. Zaten güvenilirliği kanıtlanmış, ülkemizde en çok bilinenler arasında yer alan ve site arayüzü düzgün siteler arasında bir tek DODI'de Amazing Spider-Man 1 ve 2 bulunuyor.
Fitgirl'ün sitesi yakın zamanda patlatıldığı için onu eledim.
Yalnız haberiniz olsun, oyunun PC portu bozuk. Eğer bir AMD sisteminiz varsa çok çok yüksek ihtimalle oyun ne olursa olsun 10FPS çalışacaktır. NVIDIA kartlarda ise daha düşük ihtimalle de olsa yine şansa dayalı oyun oynanamaz oluyor. PC'ye çıkan ve Activision tarafından yapılan Spider-Man oyunlarının hiçbirinin PC portu iyi değil zaten. Şansınız varsa emulator ile oynayın.
Fitgirl sitesine ne oldu ki? Hâlâ sağlam duruyor?

Geri
Yukarı