The Crew 2 "We are currently performing a maintenance" hatası

Kintana

Hectopat
The Crew 2 "We are currently performing a maintenance" hatası veriyor.

asd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi İngilizce bilmiyorsun. Çeviri açmak da mı zor?

Bakım yapıyoruz, sonra gel demiş.

Aynı cümleyi bir kere daha almıştım oyunu birkaç kere kapat aç yapınca düzelmişti ve bende internetimden kaynaklıdır diye düşünmüştüm tesadüfen sunucuların açılma zamanına denk getirmişim. Cümle tekrarlayınca internetimden sandım ya da herhangi bir bug falan kapat aç yapınca düzelmedi meraklandım ve konu açmak istedim. Beni aptal yerine koyduğunuz içinde teşekkürler evet İngilizce bilmediğim için buraya yazdım çünkü burası çeviri. Neyse ki Twitter'dan böyle durumları paylaştıklarını şu an öğrendim. İyi sosyaller.

Benim tepkim karşılaştırığınız her şeye direkt hata, bir şeyler yapınca çözülebilecek, atlatılabilecek bir sorun gibi bakmanızaydı.

Router kullanıyorum ve aşırı güvenlik içerdiği için çoğu şeylere izin vererek girebiliyorum ve bu oyunlar vs. Her şey için vermem gerekiyor izni. Aynı iOS işletim sistemi gibi düşünebilirsiniz 3.parti yazılım için izin isteme gibi. Bu izni vermeden önce girdiğim farklı oyunlarda da benzer bir ileti aldım. Ama sonrasında bunu fark edip düzeltince bir şey olmadı. The Crew 2'ye girince bu iletiyi alınca bende internetimden sandım ama internetimin izni olduğunu biliyorum ve oyuna girmiyor bir hata var burada. Neyse ki Twitter'dan resmi bir şekilde duyuruları paylaştıklarını öğrendim. Ve hata benimle alakalı değil neyse önemli bir şey değil zaten önemli olan her soruna karşı bir çözüm üretmek. İyi sosyaller iyi günler.

Geri
Yukarı