The Crew 2'de cinsiyet değiştirme

Serhat_0612

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, The Crew 2 adlı oyunda kız karakteri kullanmaktayım. Onu nasıl erkek karakter yapabilirim? Bir türlü bulamadım. Ayrıca serbest fare hareketi nasıl yapabilirim? Fareyi oynatmadığımda eski haline dönüyor. Teşekkürler.

Merhaba, The Crew 2 adlı oyunda kız karakteri kullanmaktayım. Onu nasıl erkek karakter yapabilirim? Bir türlü bulamadım. Ayrıca serbest fare hareketi nasıl yapabilirim? Fareyi oynatmadığımda eski haline dönüyor. Teşekkürler.
Serbest fare hareket sanırım yok. Cinsiyet değiştirme garajınızda favori aracınızın vs. olduğu yerde olmalı. Normalde oradan kıyafet değiştiriyorduk ama cinsiyet değişir mi bilemem.

Oraya baktım fakat fakat göremedim.

Tüh, sanırım yeni karakter açma falan yok.

Bir şey daha soracağım. Ben sürekli yarış yapıyorum aynı yerde, fakat sürekl aynı kademede kalıyor. Onun çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20230517_182415.jpg
    IMG_20230517_182415.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Oraya baktım fakat fakat göremedim.

Tüh, sanırım yeni karakter açma falan yok.

Bir şey daha soracağım. Ben sürekli yarış yapıyorum aynı yerde, fakat sürekl aynı kademede kalıyor. Onun çözümü nedir?
Kademe değiştirmek için aracınızı yükseltmeniz gerekiyor. Örneğin araç puanı 400 ken 1. kademe 600 ken 2. kademe ve 800 ken 3. kademe gibisinden. Ve en kârlı para kasma yöntemi de harley davidson motor ile motor görevidir. Ortalama 12 dakikada (Motor gücüne bağlı) 60k para alıyordum. Yani saatte 300k. Oyuna yeni başladıysanız notor görevi ile hızlıca yükselebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı