The Dark Knight üçlemesi 16 Eylül'de tekrar sinemalarda vizyona girecek

Makaleler
2
Yer
Ankara
16 Eylül Batman gününde Nolan'ın Dark Knight üçlemesi tekrar vizyona girecek. Filmlerin Türkiye'de vizyona girip girmeyeceği henüz belli değil.

Kaynak:

Türkiye'ye gelmesi çok iyi olur. Son filmi bayağı bi' unuttum sinemada görmek güzel olur.

Son film bayağı dolu dolu bir film di serideki en uzun film ama içi bayağı doluydu kötü adamıda en iyi 2.kötü adam sayılır Batman filmlerinde şu ana kadar görülen ve 16 Eylül'den sonra evde gece izle ışıklad kapalıyken izle ben öyle yaptım tabii sinemade vizyona gircegi haberlerinden önce izledim yoksa sinemada en iyi keyif alınır.

Yeniden vizyona girenler genelde ülkemizde girmiyor ama keşke olsa. Üçüne de giderim.
Bİzim sinema salonları da filmsizlikten sürekli eski filmleri yayınlıyor şu an. Mesela şu an 2 tane eski Marvel filmi tekrar yayınlanıyor. 7 gün sonra Harry Potter'ın ilk 3 filmi aynı anda yayınlanacak. Saçma sapan Türk filmleri çıkmazsa eğer 16 Eylül'de bizim sinema salonları da yayınlar.

Bİzim sinema salonları da filmsizlikten sürekli eski filmleri yayınlıyor şu an. Mesela şu an 2 tane eski Marvel filmi tekrar yayınlanıyor. 7 gün sonra Harry Potter'ın ilk 3 filmi aynı anda yayınlanacak. Saçma sapan Türk filmleri çıkmazsa eğer 16 Eylül'de bizim sinema salonları da yayınlar.
Bizim dediğiniz yerel salonlar mı yoksa Paribu Cineverse gibi mi hocam? Paribu'nun hiç eskileri vizyona soktuğunu görmedim de.

Bizim dediğiniz yerel salonlar mı yoksa Paribu Cineverse gibi mi hocam? Paribu'nun hiç eskileri vizyona soktuğunu görmedim de.
Ben Paribu'dan bahsediyorum hocam. Şu an Paribu'ya baktığınızda hâli hazırda eski bir kaç filmin tekrar vizyona girdiğini ve önümüzdeki hafta da yine eski filmlerin vizyona gireceğini görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı