The Elder Scrolls v bilinmesi gerekenler

Mujo Corhamzic

Hectopat
Yer
Novipazar, Serbia
Daha fazla  
Herkese merhaba, oyunun önceki hiçbir serisini oynamadım ve hakkında da bir bilgiye sahip değilim. Oyun hakkında sıfırım. Birkaç hafta önce başlıyayım diye indirip giriş yaptım oyuna fakat görevimi yapmak yerine ortalıktaki hayvanları kesip insanlara salça olunca köye giremez oldum köy sakinleri de bana salça oldular ve kayıtlı oyunumu sildim son çare olarak.

Şu an tekrar heves yaptım ve başlayıp ilerlemek istiyorum o yüzden en başından yapılıp yapılmayacak şeylere örnek verebilirseniz çok sevinirim.

Millete salça olmana gerek yok lootlardan zaten istediğini elde ediyorsun, demircilik ile uğraş ejderha kemikleri pulları vardı onlardan demirciliğin yüksek olunca zırh yapabiliyorsun oldukça iyi zırh bu arada ben kullanıyordum, son olarak ne yaparsan yap vampirlere bulaşma.

Aklıma gelmişken ekleme yapayım haritada taşlar var ilk başta 3 taş geliyor aralarında seçim yapıyorsun onlar gibi bir sürü taş var her birini keşfedip aç sana buff veriyor. Her taş çemberinin buff ı ayrı yani a çemberini açtın diyelim sonra ileride b çemberini buldun b çemberinden taş(buff) seçince a çemberindeki silinmiyor bilgin olsun.

Millete salça olmana gerek yok lootlardan zaten istediğini elde ediyorsun, demircilik ile uğraş ejderha kemikleri pulları vardı onlardan demirciliğin yüksek olunca zırh yapabiliyorsun oldukça iyi zırh bu arada ben kullanıyordum, son olarak ne yaparsan yap vampirlere bulaşma.

Hayvanları kestim diye oldu sanıyorum ilk köydeki insanları beni kovalaması fakat yanılıyor da olabilirim. Tavsiyelerinize uyacağım teşekkürler.
Köy sana saldırıyorsa silahını çekip indir. Affedecekler, eğer guardlarda saldırıyorsa zindana atacaklar ya da cezanı ödeyebilirsin.

Giriş seviyesi olduğum için indiremedim o sebeple gelişi güzel kaçtım ve dediğiniz guardlara denk geldim sanıyorum diğer şehirde. Zindana girdim fakat orada guardlar ile savaşmaya kalkınca haddimi bildirdiler. Save aldığım yer çıkmazdı her Save'i tekrar açtığımda 5 guard ın içine düşüyordum.
Aklıma gelmişken ekleme yapayım haritada taşlar var ilk başta 3 taş geliyor aralarında seçim yapıyorsun onlar gibi bir sürü taş var her birini keşfedip aç sana buff veriyor. Her taş çemberinin buff ı ayrı yani a çemberini açtın diyelim sonra ileride b çemberini buldun b çemberinden taş(buff) seçince a çemberindeki silinmiyor bilgin olsun.

YouTube gameplaylerde görmüştum fakat başlangıç için neyi önerirsiniz?

Ayrıca hangi karakteri seçmem gerekiyor kolay öğrenmem ve ilerlemem için?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı