The Elder Scrolls V: Skyrim alınmalı mı?

Modlama yapmadan önce bağlantıdaki konuya göz atmanı öneririm. Özellikle Unofficial hata düzeltme modlarını yüklemeni öneririm. Eski oyuna göre mod önerisi yaptım. Bazı modların Special edition için de sürümleri var.

Evet, bu eski sürüm. İçinde oyun ve tüm DLC bulunuyor. Tabi yeni sürüm baya uygun fiyata düşüyormuş. Yeni sürümün mod desteğini tam olarak bilmiyorum. Onu da bekleyebilirsiniz.

Arkadaşlar bu Skyrim bana çok karışık geldi oynamasıdır, görevlerdir, haritadır bunun bir tutorial'ı falan varmı? Oyunu 2 saat oynadım ve görevler o kadar fazla ki hangisi ana görev hangisi yan görev hiçbir şey anlamadım.

Arkadaşlar bu Skyrim bana çok karışık geldi oynamasıdır, görevlerdir, haritadır bunun bir Tutorial'ı falan var mı? Oyunu 2 saat oynadım ve görevler o kadar fazla ki hangisi ana görev hangisi yan görev hiçbir şey anlamadım.

Hatırladığım kadarıyla ana görevler ve yan görevler birbirinden ayrı tutuluyor. Oyunu oynadıkça öğrenirsiniz.
Ejderha geldiği an tutorial başlıyor zaten ilk ejder ruhunu emdiğinizde de bitmiş oluyor doğru hatırlıyorsam.

@HakanAtilla Sandbox bir oynanışı var. Ben şahsen 5-6 kere baştan oynamışımdır. Şaka yapmıyorum ana görevi hiç bitirmedim. Yan görevleri yapması daha zevkli. Yan görevlerin bazıları aşırı basit ama çok detaylı işlenen yan görevlerde var.

Geri
Yukarı