Witcher 3'den sonra oyun önerisi

gablov

Hectopat
Yer
Königsberg
Daha fazla  
Biraz önce Witcher 3'ü bitirdim. Şimdiden 5-6 ay sonra oyunu DLC'ler ile birlikte tekrar oynamayı düşünüyorum. Yarında savelerimin birinden tekrar başlayıp diğer finallere oynayacağım.

Sorum şu, oyunu bitirdikten sonraki boşlukta hikayeli hangi oyunu önerirsiniz?
Sistem RX570, 8 GB RAM, i7 3770. 60FPS verecek bir oyun olursa ben de kanser olmam.

Dark Souls 3 serisi gibi insanı kanser edecek hardcore bir oyun olmasın lütfen.

Grafiklere çok takılmayan biriysen ayarları düşürüp 60 FPS oynatır mı sistemin bilmiyorum ama Red Dead Redemption 2 muhakkak öneririm, TES 5 Skyrim öneririm 9 yıl oldu fakat hala modlayıp baştan oynarım. Fallout serisine göz atabilirsin, Fallout NW ve Fallout 4 keyifli RPG'dir.

Önerilerinize bakacağım, TES 5 için yama yüklemek gerekir mi? B1 B2 ingilizcem var.
Skyrim evrenine dair neleri öğrenmem gerekir oyuna baslamadan önce?

Modlamayı öğrenmen gerekiyor. Modlama olarak sadece grafik olarak ya da ek oynanış seçenekleri getiriyor gözüyle bakmayın. Bethesda oyunlarının topluluk tarafından yapılan hata düzeltme ve iyileştirme güncellemeleri de bulunuyor. Evrenine giriş yapmak istiyorsan eski oyunlarına bakabilirsin. Oblivion modlayarak sıkıntı yaşamadan oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Modlamayı öğrenmen gerekiyor. Modlama olarak sadece grafik olarak ya da ek oynanış seçenekleri getiriyor gözüyle bakmayın. Bethesda oyunlarının topluluk tarafından yapılan hata düzeltme ve iyileştirme güncellemeleri de bulunuyor. Evrenine giriş yapmak istiyorsan eski oyunlarına bakabilirsin. Oblivion modlayarak sıkıntı yaşamadan oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modlamadan sonra oyun patlamıştı bende.

Oradaki modları yapsın demiyorum. Sadece modlar nasıl yükleniyor görsün.
Ben Skyrim unofficial güncelleme modu olmadan oynayınca kafayı yiyorum. Oyunda bir sürü hata var. Bu arada eski ve yeni sürüm arasında grafik farkı dışında bir şey yok. Yeni versiyon içinde aynı modlar var.

Geri
Yukarı