The Elder Scrolls V: Skyrim nasıl bir oyundur?

Wilson Fisk

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Zaman ilerledikçe bazı oyunlar eski de olsa, ben bu oyunları yeni yeni keşfediyorum. Şimdi de başlıktaki isme sahip oyunu duydum. Bazı merak ettiklerim var. Sizce bu oyun nasıldır?

Yanlış bilmiyorsam 11 ırktan oluşan bir karakter ağacı var ve gayet detaylı görünüm ayarlamaları mevcut tahmin edeceğeniz üzerede bir RPG oyunudur yoldan geçen bir çocuktan bile görev alabiliyorsunuz örnek vermek gerekirse " yetim bir çocuk sana gelip ona bakan öğretmenini veya bakıcısını öldürmeni istiyor. " Ve sınırsız bir oynanış süresi var hem oyunun sade haliyle (DLC dahil) hem de modlarla oynayabildiğin kadar oynarsın senaryoyu bitirsen klanlar çıkıyor klanlar biterse kardeşlikler çıkıyor vs.

Çok büyük problemleri var ama çok detaylı bir harita sunuyor oyun çok az sayıda oyun buna sahip olduğu için oyuncular bağrına bastı ve problemlerini kendileri kapattılar.
Kesinlikle mükemmel bir oyun değil ama modlayıp o detaylı dünyayı keşfetmek çok zevkli geliyor bana.
Savaş sistemi berbat,çok iyi bir senaryoya sahip olduğunu söyleyemeyiz, oyunun en iyi yönü sunduğu detaylı harita.

Son düzenleme:
Çok büyük problemleri var ama çok detaylı bir harita sunuyor oyun çok az sayıda oyun buna sahip olduğu için oyuncular bağrına bastı ve problemlerini kendileri kapattılar.
Kesinlikle mükemmel bir oyun değil ama modlayıp o detaylı dünyayı keşfetmek çok zevkli geliyor bana.
Savaş sistemi berbat,çok iyi bir senaryoya sahip olduğunu söyleyemeyiz, oyunun en iyi yönü sunduğu detaylı harita.
Oynanış berbat denecek kadar kötü değil, senaryosu da gayet orijinal. Skyrim benim için hala en iyi açık dünya oyunudur.

Savaş sistemini modlayıp daha katlanılabilir yapabilirsiniz arkadaşlar. Animasyon ve dodge modları güzel oturuyor. Arkadaşın sorusuna gelirsek kesinlikle denemeli. Ortaçağ fantastik tarzı oyunları seviyorsa hala beklemesi hata.

Geri
Yukarı