The Elder Scrolls V: Skyrim nasıl bir oyundur?

Çok güzel bir RPG örneğidir. Benim için en özel oyunlardan birisidir fakat şu dönemde Skyrim'in vuruş hissine katlanabilir misiniz bilmem. Zamanında şu vuruş hissine bir his katmak için çok fazla mod aradım ama vuruş hissini iyileştiren adam akıllı bir mod yok. En sonunda oyunu bıraktım.

Genel olarak sevilen bir oyun anlaşılan. Ben RPG oyunlarını severim. Hali hazırda yeni başlamış olduğum The Witcher 3'ü oynuyorum. Peki bu oyun DLC'siz oynanır mı? Şu anki Playstore indirimlerinde 33 liraya inmiş. "Special Edition" diyor bu DLC'ler dahil olduğu anlamına mı geliyor?

Genel olarak sevilen bir oyun anlaşılan. Ben RPG oyunlarını severim. Hali hazırda yeni başlamış olduğum The Witcher 3'ü oynuyorum. Peki bu oyun DLC'siz oynanır mı? Şu anki Playstore indirimlerinde 33 liraya inmiş. "Special Edition" diyor bu DLC'ler dahil olduğu anlamına mı geliyor?
Grafikleri de çok azıcık daha iyi ve DLC'ler dahil. 33 lira iyi bir fiyat alabilirsiniz. DLC'lerden Dragonborn ve Dawnguard oynanır. Heartfire'da ev yapma özelliği var çok gerekli sayılmaz.

Bu oyuna Türkçe yama kurulabiliyor mu? Kurulabiliyorsa bildiğiniz güvenilir bir site var mı? İngilizcem yok diyebileceğim kadar az, dolayısıyla RPG oyununu Türkçe olmadan oynayabileceğimi sanmıyorum.

Oyunun müzikleriyle beraber atmosfer sunumu çok iyi. Hikayesini bir kere bitirdikten sonra yüzlerce modla istediğin şekle sokabilirsin oyunu. Oyun güzeldir, keyiflidir. Ama mekanikleri biraz hantal kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı