The Last of Us 2 çöplüğü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen moruk çok aykırısın. Arabistanda yaşasan bu yorumu yapamazdın mesela. Ben bi dizide gay trans bulunmasından değil, onun gay trans olduğunu belli etmeleri için gözümüze gay sex sahneleri sokmalarından bıktım.

Bıktıysan ve rahatsız oluyorsan ben memnunum. Kişisel bir şey değil, moruk.

Bir ara ''American Gods'' adlı dizide müslüman bir mısırlı ile bir tane cinin (erkek) sevişme sahnesini göstermişlerdi. O zamandan beri lez veya gay ilişkilerini normal görüyorum.

Sahnede bulunan kişiler. Sağdaki cin, soldaki müslüman.

as5d4sa5d.png

Dediğinizi Netflix'de yapıyor aslında. Kesinlikle saygım var ama göze sokulması biraz saçma geliyor.

LGBT savunucuları gelmiş buraya da insan özgürlüğü falan diyorsunuz da anormal şeyler bunlar. TLOU sırf bu yüzden oyuncu kaybedebilir ya da kazanabilir. Umarım ilki yaşanır çünkü artık LGBT'nin ön plana çıkartılmaması gerek bence.
Anormal?

Bu tarz konularda ''ama'' gibi kelimeleri cümle içinde kullanıyorsanız fobiniz var demektir. ''Saygım var, aynısı kaynımda var, benim yakın arkadaşım da öyle, komşum da bilmem ne'' gibi şeyler söylemek durumu kurtarmıyor. Gözünüze batmadığı gün sorun da kalmayacak. Homofobi kötüdür; baktığınız yerde cinsel organ değil insan görün.

Bu tarz konularda ''ama'' gibi kelimeleri cümle içinde kullanıyorsanız fobiniz var demektir. ''Saygım var, aynısı kaynımda var, benim yakın arkadaşım da öyle, komşum da bilmem ne'' gibi şeyler söylemek durumu kurtarmıyor. Gözünüze batmadığı gün sorun da kalmayacak. Homofobi kötüdür; baktığınız yerde cinsel organ değil insan görün.
Arkadaşlar cidden sıkıntılı lgbt savunucuları geldi nedemek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı