The Last of Us optimizasyonu

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Anlatmaya gerek yok arkadaşlar görüyorsunuz, Hogwarts Legacy'i geçti RAM kullanımında. Orta yüksek ayarlarda tam tamına 12 GB VRAM kullanıyor. Ayrıca oyunu oynamak için saatlerce gölgelendirici önbelliği bekliyorsunuz.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Ultra için 4080 gerektiren bir oyundan daha ne beklenir.

Düzeltirler umarım. Zamanında warzone çok laf yaptılar. Şimdi yiyin naneyi :)

Bu arada bu shader kısmından böyleymiş ya ben oyuna başladım yüksek ayarda 55-80 FPS oynuyorum DLSS olmadan bence iyi. :D

Anlatmaya gerek yok arkadaşlar görüyorsunuz, Hogwarts Legacy'i geçti RAM kullanımında. Orta yüksek ayarlarda tam tamına 12 GB VRAM kullanıyor. Ayrıca oyunu oynamak için saatlerce gölgelendirici önbelliği bekliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1718710
Oyuna bende başlamak istiyordum ama şu an en güncel versiyonunda hatalar ve optimizasyon sorunları giderildi mi acaba? Bilgisi olan var mı?

Oyuna bende başlamak istiyordum ama şu an en güncel versiyonunda hatalar ve optimizasyon sorunları giderildi mi acaba? Bilgisi olan var mı?

Sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha Elden Ring bile hala stutter problemleriyle uğraşıyor, RTX 4090 ile akıcı görüntü alamadığını söyleyenler var. Uzun süre düzelmez muhtemelen.

Geri
Yukarı