The Last of Us Part 1 düzeldi mi?

xswordiz71

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Konuyu çok uzatmayacağım, Steam'de TLOU indirime girmiş 800TL civarına düşmüş hazır indirimdeyken eğer oyun düzeldiyse satın almak istiyorum. Bilgisi olan var mı?

Sistemim;
NVIDIA GTX 1660.
AMD Ryzen 5 4500 6 çekirdekli.
8 GB RAM.
(Masaüstü)
Anakartımı unuttum öğrenmek isterseniz ona da bakarım arkadaşlar. Okuduğunuz için teşekküre derim iyi günler dilerim.

Arkadaşlar merhaba. Konuyu çok uzatmayacağım, Steam'de TLOU indirime girmiş 800TL civarına düşmüş hazır indirimdeyken eğer oyun düzeldiyse satın almak istiyorum. Bilgisi olan var mı?

Sistemim;
NVIDIA GTX 1660.
8 GB RAM.
(Masaüstü)
Anakartımı unuttum öğrenmek isterseniz ona da bakarım arkadaşlar. Okuduğunuz için teşekküre derim iyi günler dilerim.

31 Ağustos'da yapılan bir yorumda optimizasyonun rezilliği hakkında konuşulmş.

Hayır hâlâ düzeltilmedi. GTX 1660 ile Low ayarlarda FSR2 açık şekilde 55-60 FPS civarı oynayabilirsiniz. Benim için sorun olmaz diyorsanız satın almanızı tavsiye ederim. Oyun hikâye ve birçok yönden kusursuz fakat şu optimizasyon olayı oyunu bayağı bozuyor. Böyle bir güzel oyunun, böyle bir optimizasyona sahip olması üzücü.

Steam'den o kadar para verip almayın, eTail'de Deluxe paketi çok çok daha ucuz.

Sepette ''lastetail'' kodunu kullanın ₺527'ye düşüyor. Hem de Deluxe paket. Steam kodu olarak teslim ediliyor, site güvenli.

Soruya gelirsek, 8 GB RAM ile akıcı oynamak pek mümkün olmayabilir. Çok drop yedirebilir.

RTX 3050 Ti ile yüksek ayarlarda DLSS dengeli 80 FPS oynadım sisteminiz bu oyunu açmaz optimizasyon yaması bekleyin

Sistemim;
NVIDIA GTX 1660.
8 GB RAM.
(Masaüstü)

RAM 16 GB değilse hiçbir şekilde açmıyordu. RAM yetersiz hatası veriyordu ilk zamanlarında şimdi düzeltmişlerse ki sanmam oynayabilirsin.

@Sobarlas Hocam açmaz demek başka, akıcı oynatmaz demek başka. Abartılı ifadeler kullanmayın. GTX 1660 ile 1080p Low grafiklerde oynayabilir. YouTube'da testler mevcut. Akıcı da oynayabilir ancak işlemci ve RAM yetersiz kalır, bu yüzden dediğiniz gibi sorun yaşar ve oynayamaz.

Haklısınız orada biraz abartı ifade kullandım lakin ekran kartı açsa bile dediğiniz gibi RAM ve işlemci yetersiz kalacak ben bu oyunda DLSS'in gücünü bir kere daha gördüm sürücü sıkıntısından dolayı bir müddet DLSS kullanamamıştım FSR açmıştım DLSS'in farkı çok daha büyük

Geri
Yukarı