The Last of Us Part 1 düzeldi mi?

Steam'den o kadar para verip almayın, eTail'de Deluxe paketi çok çok daha ucuz.

Sepette ''lastetail'' kodunu kullanın ₺527'ye düşüyor. Hem de Deluxe paket. Steam kodu olarak teslim ediliyor, site güvenli.

Soruya gelirsek, 8 GB RAM ile akıcı oynamak pek mümkün olmayabilir. Çok drop yedirebilir.
Kral 2 saattir bu yorumu arıyorum bir yerde gördüm ama nerde nerde sonunda buldum.
Sayende oyuna nihatetinde sahip olabildim sağolasın makbüle geçti çokça :)

Hayır hâlâ düzeltilmedi. GTX 1660 ile Low ayarlarda FSR2 açık şekilde 55-60 FPS civarı oynayabilirsiniz. Benim için sorun olmaz diyorsanız satın almanızı tavsiye ederim. Oyun hikâye ve birçok yönden kusursuz fakat şu optimizasyon olayı oyunu bayağı bozuyor. Böyle bir güzel oyunun, böyle bir optimizasyona sahip olması üzücü.

Bence biraz abartıyorsunuz. 1650 Ti 10300H laptop ile orta - yüksek ayarlarda navite olarak 40 FPS aldım ben. Son 2 patch ile bayağı düzeldi oyun.

Hocam muhtemelen fan sesinden oyunu oynayamayacaksın. Çok yük bindirir sisteme, gerek yok. Hem de bu yük sırf optimizasyon rezilliğinden dolayı. Hani oyun doğru çıksa da bu kadar yorsa pc'yi gam yemeyeceğim. Amacın eğlenmekse yani bi' takıntın falan yoksa illa bu olacak diye, boş ver o zaman.

Geri
Yukarı