The Last of Us Part 1 düzeldi mi?

Ekran kartı ve işlemci 1080p Low da oynatır. Ama RAM'den dolayı oyunda droplar yiyebilirsiniz.
Ben 32 GB RAM'le oynarken 25GB RAM yediğini gördüm.

Hayır hâlâ düzeltilmedi. GTX 1660 ile Low ayarlarda FSR2 açık şekilde 55-60 FPS civarı oynayabilirsiniz. Benim için sorun olmaz diyorsanız satın almanızı tavsiye ederim. Oyun hikâye ve birçok yönden kusursuz fakat şu optimizasyon olayı oyunu bayağı bozuyor. Böyle bir güzel oyunun, böyle bir optimizasyona sahip olması üzücü.

Gerçekten öyle hocam, şahsen hayatımda gördüğüm en iyi oyunlardandır TLOU, adeta fanıyım. Oynamak için PC'ye çıkmasını yıllardır bekliyordum. Ama bu optimizasyon olayı yüzünden :(

Steam'den o kadar para verip almayın, ETail'de Deluxe paketi çok çok daha ucuz.

Sepette "lastetail" kodunu kullanın ₺527'ye düşüyor. Hem de Deluxe paket. Steam kodu olarak teslim ediliyor, site güvenli.

Soruya gelirsek, 8 GB RAM ile akıcı oynamak pek mümkün olmayabilir. Çok drop yedirebilir.

Zaten bilgisayarıma 8 GB RAM daha eklettirmeyi düşünüyorum. Sizce 16 GB RAM ile oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@xswordiz71 16 GB RAM ile oyundaki takılma ve FPS düşüşlerinin bir nebze önüne geçer de bu ekran kartıyla gene de az çok FPS düşüşleri olacaktır. Oyunun optimizasyonu kusurlu, düşük ayarlarda bile 6 GB VRAM kullanan oyundan bahsediyoruz.

Ekran kartı ve işlemci 1080p Low da oynatır. Ama RAM'den dolayı oyunda droplar yiyebilirsiniz.
Ben 32 GB RAM'le oynarken 25GB RAM yediğini gördüm.
Hocam mesela ne kadar bir drop yerim? PC`ye ne kadar zarar verir?

@xswordiz71 16 GB RAM ile oyundaki takılma ve FPS düşüşlerinin bir nebze önüne geçer de bu ekran kartıyla gene de az çok FPS düşüşleri olacaktır. Oyunun optimizasyonu kusurlu, düşük ayarlarda bile 6 GB VRAM kullanan oyundan bahsediyoruz.
Hocam benim bir oyun serileri çektiğim bir YouTube kanalımda var, oraya TLOU serisi yapmak da istiyorum.Sizce 40-50 fps video çekebilirmiyim?

Steam'den o kadar para verip almayın, eTail'de Deluxe paketi çok çok daha ucuz.

Sepette ''lastetail'' kodunu kullanın ₺527'ye düşüyor. Hem de Deluxe paket. Steam kodu olarak teslim ediliyor, site güvenli.

Soruya gelirsek, 8 GB RAM ile akıcı oynamak pek mümkün olmayabilir. Çok drop yedirebilir.
Kodu nereye yazacağım hocam?

Geri
Yukarı