Sons of The Forest için heyecanlı mısınız?

Ben fiyatınım 300-500 arası olacağını düşünüyorum.

Yani yaşınızı bilmiyorum ama oyun korkulcak bir oyun değil, ama böyle oyunlardan korkuyorsanız yapay zekanın sizi rahatlatması zor, çünkü yapay zeka oyun boyunca yanınızda olmayacak.

Ben 20 yaşındayım da oynadığım zaman 17 yaşında falandım. Şu an oynasam yine korkarım muhtemelen. Beni ürküten şey daha çok bahsettiğim gibi yalnız olma hissi. Adada bir sen varsın bir de yamyamlar, işte o ıssız atmosfer korkunç geliyordu bana. Bir de gece vakti ormanda odun keserken duyduğum yamyam çığlıkları, uzaktan sinsice izleyip ormana geri kaçmaları falan bu gibi şeyler ürkütücü geliyor. Oyunun yamyam yapay zekası gerçekten çok iyi bence.

The Forest'ı bitirdikten sonra aşırı heyecanla bekliyordum ama Sons Of The Forest'ın gameplayini görünce beklentimin çok altında olduğunu düşündüm eski heyecanım yok çıksın görürüz diye bekliyorum artık.

Bir Survival, sandbox hayranı olarak son zamanlarda çıkmasını en çok beklediğim oyunlardan birisi. Keşke ön siparişe açmış olsalardı da fiyatını bilseydik. Ben 700, 1000 TL arası olur diye tahmin ediyorum, umarım beni olumlu yönde şaşırtır. 23 Şubatta çıkıyor sanırım ve umarım sorunsuz çıkar.

Pahalı olacak heyecana gerek yok :D

Aslında fiyatlandırma yi yukseltmek yerine VPN ile almayı engellemeler daha iyi olur. Öğrenciyim ve 50 TL'den fazla veremem. Zaten bilgisayar kaldırmaz gerçi.

Aslında fiyatlandırma yi yukseltmek yerine VPN ile almayı engellemeler daha iyi olur. Öğrenciyim ve 50 TL'den fazla veremem. Zaten bilgisayar kaldırmaz gerçi.
Fiyarları yükseltmelerinin tek sebebi VPN ile oyun alınması değil,örneğin yurt dışında 10 dolara satılan bir oyun Tr de 50 TL ye satılırsa yapımcı Türkiye den 2.5 dolar gibi bir para kazanır.Yani yurt dışında ki fiyatın 4/1.

Yeni konular

Geri
Yukarı