Sons of The Forest için heyecanlı mısınız?

İlk duyurulduğundan beri bekliyorum. İlk oyunu defalarca bitirmiştim. Hatta kendimiz planör bugu keşfetmiştik sınırsız uçabiliyorduk.
Ben ilk oyunu bitiremedim. Arkadaşlarıma yalvar yakar aldırmıştım ama oyundan korktukları için asla oynayamadık. Ben de 10 saat falan oynadım, evi mutantlar basınca korkup salmıştım, ama bu sefer kesin oynayacağım çünkü oyunda tek kişi olsak bile yeni yapay zeka sayesinde yalnız değiliz.

Heyecanlıyım ben de fakat yine Forest gibi ilk çıktığında çok sorunlu olması korkutuyor, fiyatı da biraz üzücü açıkcası ama yapacak bir şey yok.

Gösterdikleri şeyleri doğru düzgün becerebilirlerse gerçekten çok güzel bir oyun bizi bekliyor gibi duruyor. İlk oyunun üstüne fazlasıyla yeni özellik ve detay eklemişler. Fiyatının ise 300 TL civarında olacağını düşünüyorum. Fiyat konusunda üzmezler ise istek listemde olan bir oyun kendisi.

Hatalı fiyatlandırma yapsınlar bari :)

Hatalı fiyatlandırma yapma olasılıkları düşükte olsa tabii ki var. İlk oyunu çıkarttıkları zaman Steam'ın önerdiği kur üzerinden çıkartmışlardı sanırım o zaman 1.5 TL falandı önerdiği kur. Eğer şimdi tekrardan Steam'ın önerdiği kuru alırsa 300 TL gibi bir fiyata çıkış yapar diye düşünüyorum.

Bir Survival, sandbox hayranı olarak son zamanlarda çıkmasını en çok beklediğim oyunlardan birisi. Keşke ön siparişe açmış olsalardı da fiyatını bilseydik. Ben 700, 1000 TL arası olur diye tahmin ediyorum, umarım beni olumlu yönde şaşırtır. 23 Şubatta çıkıyor sanırım ve umarım sorunsuz çıkar.

Ben fiyatınım 300-500 arası olacağını düşünüyorum.

Ben ilk oyunu bitiremedim. Arkadaşlarıma yalvar yakar aldırmıştım ama oyundan korktukları için asla oynayamadık. Ben de 10 saat falan oynadım, evi mutantlar basınca korkup salmıştım, ama bu sefer kesin oynayacağım çünkü oyunda tek kişi olsak bile yeni yapay zeka sayesinde yalnız değiliz.
Yani yaşınızı bilmiyorum ama oyun korkulcak bir oyun değil,ama böyle oyunlardan korkuyorsanız yapay zekanın sizi rahatlatması zor, çünkü yapay zeka oyun boyunca yanınızda olmayacak.

Ben ilk oyunu bitiremedim. Arkadaşlarıma yalvar yakar aldırmıştım ama oyundan korktukları için asla oynayamadık. Ben de 10 saat falan oynadım, evi mutantlar basınca korkup salmıştım, ama bu sefer kesin oynayacağım çünkü oyunda tek kişi olsak bile yeni yapay zeka sayesinde yalnız değilizson

Bir Survival, sandbox hayranı olarak son zamanlarda çıkmasını en çok beklediğim oyunlardan birisi. Keşke ön siparişe açmış olsalardı da fiyatını bilseydik. Ben 700, 1000 TL arası olur diye tahmin ediyorum, umarım beni olumlu yönde şaşırtır. 23 Şubatta çıkıyor sanırım ve umarım sorunsuz çıkar.
Oyunu duyrulduğundan beri bekliyorum,forestı yaklaşık 30 saat oynamış biri olarak bu oyundan beklentim yüksek.Ama tek başınıza oynıyacaksanız pek eğlenceli olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Bir Survival, sandbox hayranı olarak son zamanlarda çıkmasını en çok beklediğim oyunlardan birisi. Keşke ön siparişe açmış olsalardı da fiyatını bilseydik. Ben 700, 1000 TL arası olur diye tahmin ediyorum, umarım beni olumlu yönde şaşırtır. 23 şubatta çıkıyor sanırım ve umarım sorunsuz çıkar.

Heyecanlıyım umarım hem fiyat olarak hem de oynanış olarak kullanıcıları üzmez internet Cafe'lere ne zaman gelir acaba direkt alırlarsa deneyimleme şansım olur olmadı videosunu izlerim.

Geri
Yukarı