İnceleme The Last of Us part 1 PC

Gölgeleri dahi yüklenmedi başlatamadım oyunu. :(
Saat 5'te eve geldim. İftardan sonra (7.16) anca %78 olmuştu. Saat 8 gibi bitti gölge sorunları ama sadece gölge sorunları bitmiş sanırım.

Bu arada ilgili firma her kimse hızlı çalışmazsa büyük linç yiyecekler bence ve hemen düzeltebileceklerinden şüpheliyim. Witcher 3 hala düzelmedi mesela. Gerçi CDPR çok ilgilenmedi ama yine de oyunun optimizasyonu hala kötü. Umarım bu firma ilgilenir bir an önce yoks RPCS3'le oynayacağım sanırım. En azından oyun sapıtmaz.

Saat 5'te eve geldim. İftardan sonra (7.16) anca %78 olmuştu. Saat 8 gibi bitti gölge sorunları ama sadece gölge sorunları bitmiş sanırım.

Bu arada ilgili firma her kimse hızlı çalışmazsa büyük linç yiyecekler bence ve hemen düzeltebileceklerinden şüpheliyim. Witcher 3 hala düzelmedi mesela. Gerçi CDPR çok ilgilenmedi ama yine de oyunun optimizasyonu hala kötü. Umarım bu firma ilgilenir bir an önce yoks RPCS3'le oynayacağım sanırım. En azından oyun sapıtmaz.

1-2 ayı bulacak gibi düzelmesi sanırım, sözde "daha iyi" optimizasyon için çıkış tarihini de ertelemişlerdi :D

1-2 ayı bulacak gibi düzelmesi sanırım, sözde "daha iyi" optimizasyon için çıkış tarihini de ertelemişlerdi :D
Ah ah. İnceleme kodu bile göndermediler. Demek bu yüzdenmiş.

Yüzde 9 da takılı kaldı oyun kendini kapatıyor. Sistem RX 580 8GB i5-4590 16GB RAM.

Yüzde 9 da takılı kaldı oyun kendini kapatıyor. Sistem RX 580 8GB i5-4590 16GB RAM.
Ben gölgeleri hallederken YouTube'a gireyim dedim ama bellek yetersiz dedi Edge. YouTube'a giremedim veya herhangi bir siteye. RAM'i inanılmaz kullanıyor sanırım. Bu yüzden bilgisayar kapanmış olabilir.

Oyunu PC'ye portlayan firma Iron Galaxy. Kendileri daha önce Batman Arkham Knight'ın da PC portunu yapmıştı. Eğer hatırlamıyor veya bilmiyorsanız o oyunun PC portu o kadar kötüydü ki oyunun PC'de satıştan kaldırmak zorunda kalmışlardı. Hatta oyun ilk çıktığında 180TL'ydi. Sonradan satıştan kaldırıp problemleri çözdüklerinde 59TL'den satışa koymuşlardı. Last of Us gibi bir markayı Sony satıştan çekip fiyat düşürecek kadar umursamamazlıktan gelmez. Iron Galaxy tutuşmuştur şu anda. @Aeronight @Rezerve6

Ben aldım almaz olaydım oyunu dünyanın en zengin adamı bile olsanız almayın 5 kuruş para vermeyin bunlara haketmiyorlar bu saatten sonra düzeltirlerse (imkanı yok 2-3 ay) yine vermeyin

Güzel bir indirime girmeden alınmaz, o zamana kadar düzeltirler diye varsayıyorum.
Yaz- Sonbahar arası 250-350 arası bir fiyat görür. Sony normalde oyunlarına çok indirim yapmaz. God of War bile çıkalı 1 yılı geçmesine rağmen %40 indirim alıyor fakat bu oyun daha çıkışında bu kadar ağır darbe yediği için bunu hızlı indirime sokarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı