Sürprizbozan The Last of Us Part 1 incelemesi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rdr 2 vs Tlou

• Oy verenlerin toplamı
    19
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TLOU part 2 teknik anlamdada RDR'den daha iyi değil.

Farklı yaklaşımları benimsiyorlar TLOU daha çok film benzeri bir yaklaşımla oyunculara yaklaşıyor RDR2 sadece gerçek hayattaki gibi görünmeye çalışıyor TLOU çok fazla alan derinliği kullanıyor ve sinematik bir görünüm için ışıklandırma sahnelere çok dikkatli bir şekilde yerleştiriliyor RDR2 ara sahneler gibi olmadığı sürece bunu pek yapmıyor RDR2'nin ışık yerleşimi dikkatli veya hassas değil aydınlatmanın film gibi görünüp görünmediğine bakılmaksızın sadece gerçekçi ben TLOU tarafını tercih ediyorum ama biri diğerinden daha iyi değil sadece türleri farklı boşuna tartışıyosunuz.

@yorumcuu

"Ayrıca Last of Us 2 nerede 80 euro..." sorusuna verdiğiniz cevap bu. Bence insanlara karşı kaba dil kullanmadan önce neye ne cevap verdiğimizi bilmeliyiz, farkında olmalıyız, değil mi?

Kaba bir dil değil. Anlayana anladığı dilden konuşuyorum. Çünkü ısrarla 80 euro dememe rağmen ısrarla değil dediklerinden böyle yazdım. Umarım inandırıcı olmuştur.

Farklı yaklaşımları benimsiyorlar TLOU daha çok film benzeri bir yaklaşımla oyunculara yaklaşıyor RDR2 sadece gerçek hayattaki gibi görünmeye çalışıyor TLOU çok fazla alan derinliği kullanıyor ve sinematik bir görünüm için ışıklandırma sahnelere çok dikkatli bir şekilde yerleştiriliyor RDR2 ara sahneler gibi olmadığı sürece bunu pek yapmıyor RDR2'nin ışık yerleşimi dikkatli veya hassas değil aydınlatmanın film gibi görünüp görünmediğine bakılmaksızın sadece gerçekçi ben TLOU tarafını tercih ediyorum ama biri diğerinden daha iyi değil sadece türleri farklı boşuna tartışıyosunuz.

Hocam siz grafiksel tarafından konuşuyorsunuz. Benim bahsettiğim animasyonlar, karakter mimikleri vs.

@yorumcuu

"Ayrıca Last of Us 2 nerede 80 euro..." sorusuna verdiğiniz cevap bu. Bence insanlara karşı kaba dil kullanmadan önce neye ne cevap verdiğimizi bilmeliyiz, farkında olmalıyız, değil mi?

Ayrıca zeki arkadaşlar dedim diye niye kızıyorsunuz? Zeki küfürlü bir cümle mi?

@yorumcuu

Yine de sinirlendiyseniz kusura bakmayın, ama ısrarla 80 değil demeleri zoruma gidiyor. İnat etmeleri sinir bozucu.

Son düzenleme:
Ayrıca zeki arkadaşlar dedim diye niye kızıyorsunuz? Zeki küfürlü bir cümle mi?

Yine de sinirlendiyseniz kusura bakmayın, ama ısrarla 80 değil demeleri zoruma gidiyor. İnat etmeleri sinir bozucu.
Ben part 2 bahsediliyor olarak algıladım. Bakıyorum ve yine bakıyorum 80 dolar değil. Sonradan fark ettim ki Part 1'den bahsediyormuşsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı