The Last of Us: Part 1 ve Dead Space FSR 3 modu test ediliyor

Kötü görmek değil hocam pragmatik bakmaya çalışıyor. Çünkü bu teknoloji hepimize yarayacak. Benim demek istediğim bu yapay kare ekleme olayı %1 FPS'e etki etmezse isterse 500 FPS olsun native ile aynı akıcılıkta kalacak.

Eskisine göre iyi hocam. Avatar oyununa geldi. %1Low değerleri eskisine göre yüksek.
Zaten bu teknoloji Online oyunlarda sorun yaratabilir. Hikaye oyunu oynayan birisi klid vursun FPS değerine en azından bir nebze akıcı oynar ve %1Low yükselir.

Eskisine göre iyi hocam. Avatar oyununa geldi. %1Low değerleri eskisine göre yüksek.
Zaten bu teknoloji Online oyunlarda sorun yaratabilir. Hikaye oyunu oynayan birisi klid vursun FPS değerine en azından bir nebze akıcı oynar ve %1Low yükselir.
Var mı hocam bir video test sırasında %1 fps değeri gösteren.

Anladım teşekkürler peki hangi oyunlara resmi olarak gelir? Ayrıca amd nin fg si neden hala oyunlara eklenmiyor?

Starfield, Cyperpunk 2077, Farming simulator 22, gibi oyunlara resmii olarak gelecek.

Buradan bakabilirsin.

Var mı hocam bir video test sırasında %1 FPS değeri gösteren.

Var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ZwiReK başkanım naber ya.

Siz almıyorsunuz galiba hocam. Genelde böyle diyenler kullanmıyor da ondan dedim. :)
Tam bir yıl oldu 6800 kartı alalı. Aldığıma pişmanım aslında. Oyundan mıdır nedir bilmiyorum ama bütün oyunlar çok dalgalı FPS veriyor. 20 ile 120 arası FPS lerde oynuyorum. FSR, FPS artırsa da dalgaya mani olamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı