Sürprizbozan The Last of Us Part II hakkında düşündüklerim

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çok çok ufak bir düzeltme yapacağım, Tommy beyninden vurulmuyor.

Onun dışında her şey mükemmel, duygularınızı çok güzel yansıtmışsınız, oyunu sevmenize de çok sevindim.

Beynine isabet ediyor gibi kurşun. Göründüğü üzere.

Beynine değil. Yanağının üstünden gözüne isabet ediyor.
Eve geldiğinde sağ gözü kördü hatırlarsanız. Beynine isabet etse yaşayacağını sanmıyorum.
İbrahim Tatlıses misali. Sadece gözü kör gibi değildi. Sağ tarafı tutmuyor gibiydi kendisinin.

Gerçekte kafasına keleş mermisi yiyip hayatta kalan İbrahim Tatlıses var hocam . 9mm öldürmeme olasılığı daha yüksek zaten tam beynine isabet etmemiş kafatasını sıyırmış olmalı.

Sıyırdığını söylemiyorum, sadece beynine girmediğini söylüyorum. Dediğim gibi çok kötü çizdim, elim kolum tutmuyor.

Bu oyunun çok hakkı yenildi.

Eleştirenler politik doğruculuk konusunda sonuna kadar haklılar. Oyunu politik doğruculukla doldurmuşlar, mide bulandıracak seviyede fakat oyun o kadar güzel ki çok kolay bir şekilde görmezden gelebiliyorsun.

Hikaye bakımından yapımcılar gerçekten büyük bir risk almış. Bu kararı her oyun yapımcısı veremez, başka bir ortalama üstü hikayeyle işin içinden çıkabilirlerdi fakat basite kaçmamışlar. Bir riske girdiler ve karşılığını çok da güzel olmayan bir şekilde aldılar ne yazık ki.

En azından oyun basın tarafından çok güzel eleştirildi, bu yüzden Game of the Year seçileceğine inanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…