The Last of Us Part II nasıl bir oyun?

Oyun nasıl?

• Oy verenlerin toplamı
    37

Emircanazik

Hectopat
Makaleler
1
Az önce The Last of Us Part 2'yi bitirdim ve hikayeli oyunları pek oynamamama rağmen oyunu bitirdikten sonra içimde gerçekten korkunç bir boşluk hissi bıraktı. Oyun tek kelimeyle inanılmaz olmuş ama sonu sanki bir tık saçma geldi ben bu kadar etkilendikten sonra başkalarının bu oyunu başarılı buldu mu merak etim. Sizce oyun nasıl olmuş?

Az önce The Last of Us part 2'yi bitirdim ve hikayeli oyunları pek oynamamama rağmen oyunu bitirdikten sonra içimde gerçekten korkunç bir boşluk hissi bıraktı. Oyun tek kelimeyle inanılmaz olmuş ama sonu sanki bir tık saçma geldi ben bu kadar etkilendikten sonra başkalarının bu oyunu başarılı buldu mu merak etim. Sizce oyun nasıl olmuş?

Grafikler, fizikler çok hoş duruyor, fakat ilk oyundaki gibi hikayesi değil. Bir çok yayıncı eleştiri yaptı. Benim için final ilk oyundu.

Sony Türkiye'nin altına yaptığım yorumu kopyalıyorum:
"Böylesine potansiyeli olan bir oyunu nasıl batırdınız anlamadım. Pintipanda bile finalinde açtı ağzını, yumdu gözünü. En çok kızdığım nokta; egosu yüksek bir kişiye (Neil Druckmann) böylesine bir oyunu teslim etmek. Diyeceksiniz ki, "İlk oyunu da o adam yaptı." Evet, yaptı ama ilk oyundaki fark yönetmen kadrosuydu. Şimdiki oyunda ne yönetmen kadrosu kaldı ne de adam akıllı hikâye yazacak biri. Yazık oldu güzelim oyuna... Teknik olarak muhteşem, hikâye olarak Netflix dizisi..."

Son düzenleme:
Ben de Pintipanda'dan izledim, PS 4 sahibi olmadığım için. Oyun teknik anlamda çıtayı çok yükseltmiş, hele yapay zeka, ortam ve çevre ile etkileşimde. Fakat cidden rezalet hikayesi.
Karakter işlenişi çok saçma. Bağlanabileceğin herkes öldürülüyor, hem de vahşi bir biçimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı