The Last of Us (PC) ne durumda?

MangrenTR

Hectopat
Selam iyi geceler ve bayramlar,

The Last of Us ilk çıktığı zaman optimizasyondan ötürü çok kötü durumdaydı.
Şimdi baktığım zaman birkaç güncelleme almış, oyunu satın alan ve oynayan var mı?
Son durumu nedir? Optimizasyon ve hatalar devam etmekte mi?
2K monitöre sahibim ve sistemim akıcı oynamaya yeter mi tam emin olamıyorum.
Philips'in 4K ambilight TV'sini kullanıyoruz ve oyunu 4K'da o atmosferde oynamayı hayal ederken büyük bir hayal kırıklığına uğradım.
YouTube'dan araştırdığım kadarıyla sistemimle aynı ya da yakın olan son güncellemeleri olan videoya denk gelemedim.

Gigabyte Z490 Gaming X
Intel 10400F.
RTX 3070.
32 GB 3600MHz DDR4 RAM.
970 EVO Plus Samsung.

Sistem bu şekilde 2K'da en üst ayarlarda son güncellemelere yeterli olur mu?
600₺ şu an verilir mi?

Kimse kusura bakmasın, ben gidip de o kadar parayı bilgisayar oyununa vermem.
Kaç paket sigara alırsın o parayla. Biraz aklınızı çalıştırın.
Sigara alarak kendini çok güzel ***ürebilirsin evet. Ayrıca oyun şu an alınmaz. Optimizasyon berbat.

Yukarda da belirttiğim gibi 1.03 yaması ile birlikte fps anlamında acayip düşüş oldu. Fakat oyun crash olmadan oynanabilir durumda. Sadece fps olarak çok düştü.

Selam iyi geceler ve bayramlar,

The Last of Us ilk çıktığı zaman optimizasyondan ötürü çok kötü durumdaydı.
Şimdi baktığım zaman birkaç güncelleme almış, oyunu satın alan ve oynayan var mı?
Son durumu nedir? Optimizasyon ve hatalar devam etmekte mi?
2K monitöre sahibim ve sistemim akıcı oynamaya yeter mi tam emin olamıyorum.
Philips'in 4K ambilight TV'sini kullanıyoruz ve oyunu 4K'da o atmosferde oynamayı hayal ederken büyük bir hayal kırıklığına uğradım.
YouTube'dan araştırdığım kadarıyla sistemimle aynı ya da yakın olan son güncellemeleri olan videoya denk gelemedim.

Gigabyte Z490 Gaming X
Intel 10400F.
RTX 3070.
32 GB 3600MHz DDR4 RAM.
970 EVO Plus Samsung.

Sistem bu şekilde 2K'da en üst ayarlarda son güncellemelere yeterli olur mu?
600₺ şu an verilir mi?

1080p oynadım ultrada. RTX 3060 Intel Core i7 11700K ile 70-110 gibi bir şeyler aldım. İlk günden beri oynadım. Her güncelleme de FPS arttı yani bence sizde de çok rahat kaldıracak.

1080p oynadım ultrada. RTX 3060 Intel Core i7 11700K ile 70-110 gibi bir şeyler aldım. İlk günden beri oynadım. Her güncelleme de FPS arttı yani bence sizde de çok rahat kaldıracak.

Oyunnu bitirdim. bayağıdır uzun süre ama yeni güncellemeleri bilmem ben 4 veya 5 güncelleme gördüm.

Son düzenleme:
Haklısın oyunlar seni akciğer kanseri yapmaz ama 150 kiloluk sivilceli bir obez yapabilir. Yazdığım şey zaten mizah, kakara kikiri bir şeydi ama ne yazık ki anlayamadınız hocam.
Neyse ki 150 kilo sivilceli birisi değilim ve genelleme yapmayı sevmiyorum. Mizahi anlayışınız insanları iğnelemeye yönelik olmamalı.

Ulan yıllardır PS sahipleri olarak (bende dahil) Bizde last of us var diye geçinirdik, bu kadar önemli bir markayı PC sahiplerine berbat tanıtarak oyunun ismini karalayan sony'e helal olsun.

Neyse ki 150 kilo sivilceli birisi değilim ve genelleme yapmayı sevmiyorum. Mizahi anlayışınız insanları iğnelemeye yönelik olmamalı.
Bu latif yazınız için size teşekkürlerimi sunarım. Kendimi, bilgi ve düşüncelerimi bu yönde geliştirmek için olağan çabamla gayret göstereceğimden hiç şüpheniz olmasın. Sağlık, mutluluk ve huzur dilerim.

Geri
Yukarı