The Last of Us trailer denemesi

Dogukan Bulut

Decapat
Merhaba, 4-5 gündür uğraştım trailerı paylaşmak. İstedim nasıl olmuş?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce bu oyunu oynamadım ama güzel olmuş. Bazı yerlerde fps düşük akıyor görüntü. Bir de kontrası çok yüksek buldum, oyunun kendisi mi öyle bilmiyorum. Genel olarak başarılı, movie trailer gibi olmuş eline sağlık.

Girişte olaya çok hızlı girmiş. Giriş kısmındaki seçilen kesitlerle başlangıçtaki konuşma arasında genel olarak bir bağ göremedim. İlk defa izleyen birisi için neyin ne olduğu net değil. Orta ksıımdan sonlara doğru bu olay çok belirgin hissedilmiyor ama dediğim gibi başlangıç tam oturmamış.

Uzun ve aksiyonsuz olmuş ilk 20 saniyeden sonra izlemek için çaba sarfettim.
Bu şarkı ile aksiyonlu klip yapmak istemedim. Uymaz diye düşündüm. Yorumunuz için teşekkürler
Nasıl başladığı ve nasıl bittiği belli değil, ama onun dışında beğendim. Sahne geçişleri de tam oturmamış gibi.
Daha tam beceremiyorum geçişleri daha yeniyim yorumunuz için teşekkürler.
Daha önce bu oyunu oynamadım ama güzel olmuş. Bazı yerlerde fps düşük akıyor görüntü. Bir de kontrası çok yüksek buldum, oyunun kendisi mi öyle bilmiyorum. Genel olarak başarılı, movie trailer gibi olmuş eline sağlık.
Teşekkürler. Klipleri farklı yerlerden aldım o yüzden görüntü FPS değişmiş olabilir.

Geri
Yukarı