Last of Us part 2 - Unreal Engine 5 çalışması

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
Merhaba arkadaşlar. Bugün canım sıkıldığı için Last of Us part 2'nin bir görselini Unreal Engine 5 ile yeniden yaptım. Tabii ki çok profesyonel bir çalışma değil çevre tasarımı, ve ışıklandırma konusunda çok az bilgim ve tecrübem var ama kendimi geliştirmeye devam ediyorum :D nasıl olmuş fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
Ellie model sketch Fab'den alındı.
Yeşilliklerin çoğu megascans.
Sonradan Photoshop ile çok düzenleme yaptım.

cloudy.png

rainy kopya.png

Merhaba arkadaşlar. Bugün canım sıkıldığı için Last of Us part 2'nin bir görselini Unreal Engine 5 ile yeniden yaptım. Tabii ki çok profesyonel bir çalışma değil çevre tasarımı, ve ışıklandırma konusunda çok az bilgim ve tecrübem var ama kendimi geliştirmeye devam ediyorum :D nasıl olmuş fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
Ellie model sketch Fab'den alındı.
Yeşilliklerin çoğu megascans.
Sonradan Photoshop ile çok düzenleme yaptım.

Eki Görüntüle 1957793

Eki Görüntüle 1957795
Elinize sağlık hocam, bence güzel olmuş.

Teşekkürler. Evet bir oyunu optimize etmek o oyunu Yapmak'den daha zor hele ki gerçekçi bir grafik ile çıkaracaksan.

Artık 32-64 GB RAM'lere, 4000 serisi ekran kartlarına ihtiyaç duyacağımız dönemlere geçiyoruz, ha bir de oyun fiyatlarının 3000 liradan çıkış yapıyor olmasıda var.

Artık 32-64 GB RAM'lere, 4000 serisi ekran kartlarına ihtiyaç duyacağımız dönemlere geçiyoruz, ha bir de oyun fiyatlarının 3000 liradan çıkış yapıyor olmasıda var.

Öyle oldu artık günümüzde zaten Low poly oyunlar çok çıkmıyor genellikle grafik ağırlıklı çıkıyor örneğin unrecord.

O oyunun ben yüksek kartlarda bile çok iyi çalışacağını düşünmüyorum şu anlık çok minik bir haritayı gösterdi yapan developer harita büyürse o zaman sıkıntı başlar :D
Bende oyuna para vermemek için oyun yapıyorum. ;D

Sadece oyun değil sistem bile yetmeyecek en sonunda.

Geri
Yukarı