The Last Of Us vs The Witcher 3

Oyunlarını ikisi de efsane yani hangisi daha iyi diye değil hangisini daha çok sevdiniz diye sormak gerekli.:D önce sebebi sonra kimi seçtiğiniz.:D.

Witcher 3 sunumu daha iyi yapıyor baba ve kız hikayesini vermeden verdirttiriyor oyunu bitiren herkes direk Witcher 3 der aşırı iyi sunum last of us gereksiz kız baba kavgası (oyunu izledim güzel oyun fakat gerçekler)

Bence böyle bir karşılaştırma yapmak iki oyuna da haksızlık olur çünkü tür,oynanış,atmosfer vs. birbirinden çok farklı oyunlar ama şu an PS'de survival tarzda The Last Of Us'den daha iyi bir yapım yok.Bana göre PS üzerinde oynadığım en iyi oyun 4 veya 5 kere bitirdim sanırım.

Witcher 3 sunumu daha iyi yapıyor baba ve kız hikayesini vermeden verdirttiriyor oyunu bitiren herkes direk Witcher 3 der aşırı iyi sunum last of us gereksiz kız baba kavgası (oyunu izledim güzel oyun fakat gerçekler)
Last of us'ı izlemek ve oynamak arasında dağlar kadar fark var. Oyunu oynamadan '' Boş bir konusu var, gerçekler acıtır'' felan filan demek çok yanlış olur. Ben iki oyunuda oynadım ve açık ara last of us diyorum. Last of us hiçbir zaman kullanıcıyı sıkmayan bir havaya sahip. Ama Witcher için aynısını söylemek mümkün değil.

Edit: Last of us insanı kendine o kadar çok çekiyor ki, ilk defa bir oyunu 15 saat aralıksız oynayarak bitirdim.

İkisi bambaşka bir dünya fakat Last of Us'ın Witcher seviyesine sadece hikaye sunumu ve karakterler bazında çıktığını söylemek lazım, kimse de itiraz etmez buna zaten.

Geri
Yukarı