The Last Of Us vs The Witcher 3

İkisi bambaşka bir dünya fakat Last of Us'ın Witcher seviyesine sadece hikaye sunumu ve karakterler bazında çıktığını söylemek lazım
Witcher çıkmış olmasın? Büyük bir oynanış iddiası yok zaten.

Bu iki oyunu karşılaştırma pek mantıklı değil ben God Of War diyorum 🤣

Oyundaki Joel Miller karakteri bile Last of Us'ı tek başına sırtlar bence. Oyunun hikayesi, müzikleri, hiç sıkmadan ilerleyen hikaye akışı ve tabii ki oynanış bir tık öne atıyor Last of Us'ı. Aslına bakacak olursak iki oyun tamamı ile birbirinden farklı, o yüzden karşılaştırmak doğru olmayabilir. RPG sevmediğim ve ilgimi çekmediği için Last of Us diyorum.

Witcher WRC 2000
TLOU WRC 90
God Of War Group B 😀
God Of War benim ilk PS4 oyunumdu ve cidden last of us'ı oynayana kadar 1. sıramdaki oyundu. Ama cidden Last of us'ı oynadıktan sonra çok kararsız kaldım ve en sonunda 1. sıraya TLOU'ı koydum. Last of us'ın oyuncuyu sıkmayan oynanabilmesi, mekaniklerini, cinematiclerini, hikayesini vs. hiçbir oyun vermiyor.

@Silinen üye özel oyunlar arasında en sevdiğim God Of War oldu benim niye ise ben o kadar TLOU diyecek duruma getirmedi.
Eğer oyunu oynamadıysanız bunları demeniz gayet normal. Bende oyunu oynamadan önce ''bu oyunu niye bu kadar övüyorlar ki? klasik bir zombi oyunu. bence bomboş bir balon'' diye düşüncelerim vardı. Daha sonra 2019'un kasım veya ekim aylarında PS plus üyelerine bedava veriliyordu. Bende ''bari alayım. Ne de olsa bedava bir hikaye oyunu, maksimum 1-2 saat oynar daha sonra pc geçerim'' dedim. Daha sonra oyunu indirdim ve introsu bittiğinde oyuna hayran kaldım. Daha sonra hiç ara vermeden 15 saat boyunca oyunu oynayıp bitirip onunda üstüne Dlc'sini indirip bitirdim. Öyle düşünün yani xd

Yeni konular

Geri
Yukarı