The Last of Us'ın sıkıcı gelmesi

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Bundan 3-4 ay önce almıştım bugünlerde oynama fırsatı buldum Remastered sürümünü tabii daha taze Uncharted serisini bitirdiğim için TR dublaj olmayınca oyunun içine giremedim sıkıcı geldi. Henüz daha 1-2 saat oldu oynayalı sonradan açılır mı oyun?

Bundan 3-4 ay önce almıştım bugünlerde oynama fırsatı buldum Remastered sürümünü tabii daha taze Uncharted serisini bitirdiğim için TR dublaj olmayınca oyunun içine giremedim sıkıcı geldi. Henüz daha 1-2 saat oldu oynayalı sonradan açılır mı oyun?

Remake versiyonu çıkınca Türkçe dublaj gelecek. İsterseniz bekleyin.

Uncharted4'den daha iyi bulduğum bir oyundur hocam bittiğinde unc4 gibi üzülmüştüm.

1-2 saat oynayıp böyle bir sonuca varmak garip, TLOU seni öyle Uncharted gibi 7/24 aksiyona sokan bir oyun değil, siz bir ara God of War içinde böyle bir konu açmıştınız sanki, oysaki God of War 2018 hikaye ağırlıklı olsa bile içerisinde aksiyon barındıran bir oyundu. Neyi seviyorsunuz anlayamadım. Tavsiyem oyuna sıfırdan başlayıp, hikayeye odaklanmayı deneyin, ayrıca oyun 1-2 saatten sonra açılan bir oyun değil baştan sarmadıysa daha da sarmaz. Dediğim gibi aksiyon beklemeyin, 1-2 saatten sonra sizi patır patır aksiyona sokmayacak bu oyun. Her zaman hikaye anlatma çabası var The Last of Us'ın. Ayrıca hikayesi harikadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı