The Texas chain saw massacre karakter önerisi

Wostid Reis

Decipat
Ben her zaman aile olarak oynuyorum. Şimdiye kadar leatherface oynadım sadece ve hoşuma gitti onu mainlemeye karar verdim.Hatta leatherface ile tüm rakibi öldürmüştüm penta hesabı. Sizce hangi karakterler op ve hangileri mainlenmeli?

Son düzenleme:
Ben her zaman aile olarak oynuyorum. Şimdiye kadar leatherface oynadım sadece ve hoşuma gitti onu mainlemeye karar verdim. Hatta leatherface ile tüm rakibi öldürmüştüm penta hesabı. Sizce hangi karakterler op ve hangileri mainlenmeli?

Ben varım her türlü vahşete co op benimle oyna.İnsafım yoktur.

Bir de aileden kaçmaya çalışın ve profesyonel olan bir Sissy ile karşılaşın dediğimi anlayacaksınız.
Valla bilmiyorum oyuna yeni başladım nasıl kaçıldığını ne yapılması gerektiğini sadece leatherface öğrendim tak tak basit karakter ve güçlü hantal olması biraz problem ama dayanıklılık olarakda baya iyi.

Valla bilmiyorum oyuna yeni başladım nasıl kaçıldığını ne yapılması gerektiğini sadece leatherface öğrendim tak tak basit karakter ve güçlü hantal olması biraz problem ama dayanıklılık olarakda baya iyi.
Ses çıkarmayarak, dikkatli bir şekilde ve takım çalışması yaparak oynarsanız kaçmak kolay ama Aile oynayanların profesyonelliği de önemli. Mesela bazı kişiler Leatherface oynarken çoğunlukla tuzakları kırıyor ve kaçmak zorlaşıyor. Artı olarak Sissy'nin zehirlemesi sinir bozucu. (Şimdi farkt ettim ben Sissy'ye takmışım :D)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı