The Witcher 2 ve 3'ü oynamak için ilk oyunu oynamak zorunlu mu?

Unknown0

Hectopat
Witcher 2'yi ve 3'ü oynamak istiyorum ama The Witcher 1 beni hiç sarmadı, 2 saat oynayabildik maksimum. Serinin devamı için 1 zorunlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 2'yi ve 3'ü oynamak istiyorum ama The Witcher 1 beni hiç sarmadı, 2 saat oynayabildik maksimum. Serinin devamı için 1 zorunlu mu?
3 Witcher oyununa da sahibim. 3'ünüde oynadım. Ama 1'i oynamazsan pek bir şey kaçırmazsın. Hikayesini bil yeter. Ama mutlaka 2'yi oynamalısın.

Witcher 1 şahsen oynamanızı öneririm. Tüm seri içinde hikayesini en sevdiğim oyundur.
Farklı bir oyun motoru ile yapıldığından, çok fazla angaryası ve teknik sorunu var. O yüzden kolay seviyede hikayeyi görmek için oynamanızı öneririm. Eğer oynamayacaksanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şahsen Witcher evren hikayesini seviyorum. Krallıkların çöküşü ve yükselişi, birbirlerine yaptığı entrikalar. Bu evreni anlayabilmek için 1. ve 2. oyunun katkı payı büyük. Aksine Geralt kadın peşinde koşan bireysel görevlerini sevmiyorum.

Geri
Yukarı