Çözüldü The Witcher 3 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Yasindmrci

Centipat
Daha fazla  
Epic'ten The Witcher 3 indirdim. İlk başta DLL hatası verdi Win32 SysWOW attım. Şimdi de 0xc0000007b hatası veriyor. Yardımcı olur musun? Process Monitor açtım hiçbir şey anlamadım. Param boşa giderse üzülürüm iade etme şansım var mı? 6 aydır kütüphanede duruyor hiç oynamadım.

Çözüm
MSVCP140_1.dll dosyası bulunamıyor diye.

Rapora göre DLL sisteminizde mevcut fakat sorunlu.

DLL dosyasını silin; C:\Windows\SysWOW64\msvcp140_1.dll

Daha sonra tekrar Visual C++ 2015 paketini hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2015 paketlerini onarın.

Eksik dosyaları internetten indirip sistem klasörlerine attığınız zaman bu tür sorunlar yaşamanız muhtemel.
MSVCP140_1.dll dosyası bulunamıyor diye.

Daha sonra tekrar Visual C++ 2015 paketini hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2015 paketlerini onarın.

Eksik dosyaları internetten indirip sistem klasörlerine attığınız zaman bu tür sorunlar yaşamanız muhtemel.

Çözüm

Daha sonra tekrar Visual C++ 2015 paketini hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2015 paketlerini onarı

Hocam teşekkür ederim oyun açıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı